Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akiknek tetszik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek tetszik, ha szőrös egy pasi farka, miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek miért jön be elsősorban a fanszőr egy pasin.

a.) Mert úgy férfias?

b.) Az a természetes?

c.) Szexuálisan felizgató látvány/érzés?

Egyéb?

Arról is írhattok, hogy az ágyékon kívül mennyire és hol jön be a (nemi) szőrzet (zacsi, gát, fenék, combok, köldökcsík, hónalj).

Korotok sem mellékes.



2019. jan. 21. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
21%
na ne mar...legyen kopasz az intim resze! be nem kapnek olyat ami csupa szor..fujj...es sokak nem borotvaljak le a seggszort se, undorito!!!!!
2019. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
31%
Undorító és ápolatlan érzést kelt a szőrös farok egy pasin. Orális szexnél kifejezetten irritáló, zavaró. Nekem volt partnerem akinek szőrös volt, eleinte nem akarta borotválni de én megmondtam hogy akkor nem veszem a számba így meggyőztem.
2019. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is a szoros jön be. Vagy a rövidre nyírt. Ez attól függ mekkora az a farok. Ha elég nagy hogy oralnal ne érjen az arcomba akkor a szorosre szavazók. Ha kisebb akkor a rövidre nyírt. Csupasz kisfius és borostás ne legyen. Az gáz
2019. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:

Az ilyen 11-es és 12-es válaszolók hányszor buktak meg egy vizsgán az életben, mert nem tudták értelmezni a kérdést? Hányszor pofáztak bele

egy beszélgetésbe teljesen a tárgytól eltérően? Egyáltalán hogy vannak még életben? Kerékpáros megbeszélésen felteszitek-e a kezeteket, hogy miért ilyen magas a benzinár? Real Madrid-szurkolói fórumon kiabáljátok-e, hogy Barca-Barca? Vékony lányokat szexinek tartó pasik beszélgetése közé beírjátok-e, hogy a nő nem is nő 55 kiló alatt, nagy csöcs és far nélkül, és adtok-e tippeket hízásra? Soroljam? Vagy tegyem fel pacekba a kérdést, hogy a pcsának pofáztok bele olyan témába, ami nem nektek szól?

2019. máj. 11. 10:16
 15/85 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nyugodj meg! Szombat van, ne legyél ilyen ideges, nem kell hisztizni azért, mert nem olyan választ kapsz valakitől, mint amire számítasz. Az élet ilyen, nem mindenki ért egyet mindenben.
2019. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis. És köszönöm a bölcs kioktatást azzal kapcsolatban, hogy toleráljuk a véleménykülönbséget.

Te viszont a jelek szerint nem érted, mi a probléma a válaszoddal. De nem mondom el még egyszer, èn ennél gyépésebben példákkal már nem tudom megvilágítani. Legfeljebb eggyel: Bemész a homo topikba, amelyik arról szól, leszopatva vagy megdugva jobb-e lennie egy pasinak, és leírod, hogy a pina a jó, nem a fsz?

2019. máj. 11. 10:25
 17/85 anonim ***** válasza:
46%
Túltolod...
2019. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:
Trolltolod
2019. máj. 11. 12:32
 19/85 anonim ***** válasza:
86%
Ez xar volt... 😂
2019. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
91%

A köldökcsík nagyon felizgat, nem tudom miért De nagyon.

Egy férfi ne borotválja a lábát, se a kezét, se a hónalját max a heréit és az ágyékát. A hasát is csak akkor ha szépen ki van dolgozva.

De ha nincs hagyja ott mert úgy vonzó, de ha vannak kockák azokat se takarja el.

19/L

2019. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!