Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan a szexuális bakancsl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a szexuális bakancslistádon, amit szeretnél még átélni de félsz hogy visszautasítanak ha elmondod a partnerednek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs partnerem, de a kötözős szexet nagyon kívánnám :D 33f
2019. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen van. F 46.
2019. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az enyémet egy fiú se tudta teljesíteni
2019. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, a cuckold.

Párom tud róla, nem utasítja el, de még nem történt semmit.

2019. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van. Én például szívesen szerepet cserélnék egy férfival. Mármint nem ő dugna meg engem, hanem én őt.
2019. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. kapásból 10 ilyen dolgot tudnék mondani, amiért az emberek nagy része elítélne.
2019. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Légy szíves fejtsd ki. Úgysem tudja senki, valójában ki vagy, kit érdekel, ha elítélnek?
2019. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fesztelen vagyok.

Ha valaki visszautasít azt el tudom fogadni. Viszont ha és amennyiben elítél vagy undort érez azért, mert őszintén merek beszélni a vágyaimról, azt csak sajnálni tudom a tudatlansága és vagy gátlásai/korlátai végett.

2019. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1, Sajna nincs partnerem, de; 2, Minden vágyam, hogy egy lábfétist kedvelő nővel találkozzak.
2019. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bummer ***** válasza:

Én eleve nagyon nyitott vagyok, mindig kimutatom, elmondom mit akarok. Így aki a párom lesz, vagy partner, már ismer eléggé és azért van velem, mert ugyanúgy nyitott, így nincs miért aggódnom. A fantázia végtelen. Egészséges határokon belül nagyon sok mindent szívesen kipróbálok, sok új dolgot és egyből el is mondom.

35F

2019. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!