Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék hamarabb elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hamarabb elélvezni?

Figyelt kérdés

21/nő vagyok, 1 éve vagyunk együtt a párommal és szeretkezünk is már ennyi ideje. Nálunk mindig puszilgatással, csókkal kezdődik aztan vagy én vagy ő megy le orálozni előbb, aztan a másik. Ő nagyon szereti nekem csinálni, kb fél orát is. Én viszont neki 15-20 percig max, annyira nem szoktam számolni.

Néha van már orgaznusom eközben is, aztán szexelünk és ő is elmegy. De van hogy fél óráig, óráig csináljuk, de nem jön nekem az orgazmus. Valamit lehet rosszul csinálunk? Van előtte mindig bemelegítés.

Azt érzem, hogy amikor nincs rajta gumi és úgy ér hozzám a puncimnál az a legjobb, akkor el tudnék élvezni, csak félünk hogy őt is elkapja a lendület és beteszi véletlen.

Hogyan tudnánk fejleszteni, hogy nekem is sikerüljön? Lehet tenni valamit? Nálatok hogy megy?


2019. jan. 21. 23:04
 1/5 Spiritrobber ***** válasza:

Maszti?


Ha meg úgy èrzed a gumi a gond válts tabira ;)

2019. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a tested, meg hogy mikre érzékeny, így nehéz ezt megmondani.
2019. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lányként annyit csinálsz, hogy sokat, sokat, nagyon sokat gyakorolsz. Ha sikerül előhozni az orgazmust újra és újra, akkor egyre könnyebben fog jönni. A végén már az is elég lesz, hogy a fejedben elképzeld azt, hogy kényeztetnek és te eljutsz a csúcsra és máris halál nedves leszel.

Páromnak is nehezen ment az elején, de most már képes 2 perc alatt is robbanni.

Persze sokat segít, ha a srác fejleszti a technikáját, de nyugodtan te is rásegíthetsz, nincs semmi szégyen abban, ha te is odanyúlsz! (sőt, pasiként imádom amikor a csaj is matat)

2019. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Matattam már ott közben, ugy sem lett jobb.

Szoktam csinálni magamnak, akkor megy.

Ábrándozni szoktam mindig szex közben, meg előjáték közben is, de még így sem mindig jön.

2019. jan. 22. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"lányként annyit csinálsz, hogy sokat, sokat, nagyon sokat gyakorolsz"


ez alatt éveket értek, nem napokat


hidd el, fog az jönni, de a lányoknak talán kicsit nehezebb ezt megtanulni és néha tudatosan kell koncentrálni rá.

Pasik meg a halálos ágyukon is képesek rá, annyira be van építve az ösztönbe, hiszen ha nem lenne, nem lenne kisbaba

2019. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!