Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék hamarabb elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hamarabb elélvezni?

Figyelt kérdés
Valami ötlete van valakinek? Sajnos nagyon sokáig birom.

2017. dec. 12. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el. Jobb az ha sokáig birod.
2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha már kategória... ennyire ötleted sincsen? :P
2017. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, sokkal rosszabb az, ha hamar élvezel el.
2017. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szándékosan kérdezted, hogy a legtöbben irigykedjenek?
2017. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is probléma, én megértem a kérdezőt. Voltam már sajnos olyan helyzetben, hogy majd egy órán át kényeztetett orálisan a partnerem és nem tudtam elélvezni. Nem tudom miért, lehet már a végére én is gátlásos voltam ez miatt, és már ezért sem ment... Amúgy körülmetélt vagyok és ezmiatt nem is olyan érzékeny a makkom mint azoknak, akiknek bőr fedi a makkját. De lehet hogy valami gátlásbeli pszichés probléma is van. Te hogy vagy ezekkel, kedves kérdező? Hogy érzed, pszichés vagy anatómiai okai vannak, hogy sokáig bírod?
2017. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazabol minden okes a fejembe szoval nem hinnem hogy psziches eredetu dolog lenne, csak egyszeruen nagyon sokaig birom sajnos szamomra ez eleg nagy hatrany en is tobb oraig birom, inkabb elveznek el hamarabb. Nalam sosincs ennek koszonhetoen egy gyors numera .. nalam csak nagyon hosszu van ami nem eppen egy szerencses ugy érzem.
2017. dec. 13. 00:05
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 szerintem te sem orulnel mikor mar 2 oraja tolod a partnered es meg az elelvezes kozelebe se jarsz es minden egyutt letnel ez van es mar k...ra elegem van belole.
2017. dec. 13. 00:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló gondom van/volt. Nekem egy módszer segít időlegesen. Egy srác csinálta és bevált. Ha akarod beszéljünk róla. Hátha.
2017. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is igy vagyok vele, hogy több óra kell hogy sikerüljön elélvezni. Ha valakinek volna valami bevált módszere örölnék ha meg irná. Nem egyszer volt már , hogy fel adtam szex közben mivel 2 óra után se ment a dolog .
2017. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen sajnos okozhat kellemetlen helyzeteket ez a dolog.
2017. dec. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!