Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal/szexkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal/szexkapcsolat. Létezik ilyen? Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi. Volt már ilyen kapcsolatotok? Hogyan alakult ki köztetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 15:13
 1/9 Ancsi0217 válasza:
22%
Alkalmi kapcsolatom rendszerint van, de nem barátkozok velük! :)
2019. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Létezik igen . 🙂
2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Igen létezik.

Én 56 vagyok, 4 éve van egy most 22 bnőm.

Vele is így vagyunk. Bár ő mondta, hogy apjának (is) tekint, hiszen neki 3 éves kora óta nincs, a szülei és rokonsága rumlis és 220 km-re laknak Bp-től. Szóval a hétköznapokban csak a nagyija és én vagyunk neki :-).

Nem járunk csak "összejárunk" :-)

Eszébe sem jut normálisan pasizni, mert mindenki csak cseszteti a hülyeségeivel.

Ő meg nem bulizós, nem alkoholizál sem másra nem kíváncsi.

Ó de hosszú, sorry.

2019. jan. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Volt egy szexkapcsolatom, de a pasi elkezdett többet érezni, és véga lett.
2019. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Létezik ilyen. Volt alkalmi kapcsolatom. Személyes ismertségből alakult.
2019. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem most ilyen van több mint 2 éve. Nagyon jól megvagyunk és keveset vitázunk. Egyikünk sem akar kapcsolatot. Ő 35 éves én 23. Imádjuk egymást és nem szexelünk mással mert nem akarunk mással kinlódni. Unjuk az ismerkedést meg stb. Nálunk úgy alakult ki hogy ráírtam barátkozás céljából bár már akkor tudtam hogy többet akarok tőle. Nálam az van hogy én nem akarok baráti kört hanem csak egy barátot akivel van minden és kapcsolat sem kell. Ez mindig is így volt csak a pasik mindig kapcsolatot akartak. Most jól érzem magam így végre valaki aki nem akar kapcsolatot de még is én vagyok neki az első. Imád de nincs szerelem. Érdekes ez :D
2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik igen. Én most baratsag extrákkal kapcsolatban vagyok.19/L
2019. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 nek

Akkor te is elvezed a szabadsag es orult elvezkedesek kombooot ? :-)

Es milyen jo is ez igy :-)

2019. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Jó tudni, hogy ilyen a valóságban is lehetséges! Bár nekem eddig nem volt szerencsém hozzá.
2019. febr. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!