Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti szeretitek ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szeretitek ha a nő szopás közben foglalkozik a heréitekkel is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
én nem szeretem
2019. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, izgat a dolog, annak ellenére, hogy nem érzékenyek a heréim.
2019. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretem, ha a lelkemmel foglalkozik.
2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem igénylem.
2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Alapvetően nem igénylem én sem. De a mostani barátnőm viszont feltűnően és módszeresen kerüli őket. Így viszont feltámadt bennem, hogy időnként jó lenne ha foglalkozna vele. Ugye egy idő után az kell az embereknek amit nem kapnak meg, még ha alapvetően nem lenne rá szükségük, akkor is. Nem sokat, csak legalább egy ilyen "látványpékség" szinten.

Amúgy olyan típusú lányból mint ő és itt a külsőre is gondolni kell már volt egy tapasztalatom. Vele is ugyan ez volt a helyzet, illetve haveromnak a volt barátnője is nagyon hasonló volt és őt meg egyenesen kiakasztotta, hogy mennyire "viszolyog" a heréitől. Szóval fura.

Nem arról van szó, hogy ez az alkat frigid lenne, mert nagyon nem, de ebben az egyben valahogy finnyás, bár nem ez a legjobb szó rá. Meg bizony az ilyen lányok lusták, de a szexet nagyon is imádják és mint mondtam nem csak az én 2 tapasztalatom ez, hanem más ismerősöké is.

2019. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha a golyókkal is játszadozik.
2019. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 melyik ez a típus?
2019. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Külsőre ilyen vörös, kicsit osztrák beütéses és nem éppen karcsú alkat. Akiket konkrétan tudok ilyen példát, azok mind ilyenek voltak
2019. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igeeen :)
2019. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Masszírozza is, és be is kapja a golyóim. 25/F

2019. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!