Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők /lányok, ti élvezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők /lányok, ti élvezitek szex közben behatolást? Mit érezték olyankor?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám ,hogy semmit nem érzek , nem elvezem. Annyit érzek hogy valami mozog bennem ki be, de közben nagyon untat mert semmiféle reakciót nem vált ki belőlem

Nem jövök tőle izgalomba. Orgazmus pénisztől végképp felejtős. Magamnak ha csinalom tudok hüvely orgazmust csinálni.

Mi lehet velem a baj?



2019. jan. 23. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja és igen, én 20 év felett és mindig élveztem a behatolást nagyon. Volt, hogy pózt kellett hozzá váltani sokszor, mert valakivel sehogy se stimmeltünk, de meglett.
2019. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Különben az, hogy mennyire érzed, az a pénisz keménységétől függ. Puhát nem lehet érezni. De akkor ha nem elég kemény, és nem túl hosszú a pénisz, be lehet tolni tövig, és akkor a genitáliák többi részét is ingerli a fiú az ágyékával, úgy már okés.
2019. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok. Nem volt probléma a kenenyseggel és a mérettel

Második kapcsolatom és az előző kapcsolatomban is ugyan ez volt a problémám . Szexologus is mondta hogy nem a meretttol fugg az élvezetes szex

2019. jan. 23. 19:22
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

En sokáig nem elveztem. Elobb volt gyerekem, mint orgazmusom... 😂

De a megfelelo pasival, pozban osszejott es onnantol kb mindenkivel ment.

Nekem mondjuk kell a behatolas melle, hogy a csiklom is ingerelve legyen. Marmint misszionariusban huzom magamhoz, hogy az alhasa/lagyeka nyomja.

2019. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Én élvezem a behatolást is de az érintés és a csókok is izgatóak
2019. jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!