Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan meglepő a férfiakn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan meglepő a férfiaknak, hogy egy nőnek is vannak szexuális segédeszközei?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 08:30
 1/8 Pomazi73 ***** válasza:
Nem meglepő csak nem híresztelés. Sokan még azt is titkolják , hogy masztiznak
2019. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Williamspear ***** válasza:

Gondolom lány vagy...

Inkább az a meglepő ha nincs. 😄

Bár ez serum baj!


Az igazán meglepő ha ezen egy férfi elcsodálkozik vagy megbotránkozik!🤔

A férfiak nagyrésze idióta önző ember!


47F

2019. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek általában idióták és mérhetetlenül önzőek. Nem külön a férfiak.

Meg a kérdés eleve érthetetlen. Általában a nőknek vannak szexuális segédeszközeik és nem a férfiaknak. Inkább az a meglepő, hogy ha egy férfinak van és nem egy nőnek.

2019. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem meglepő.Páromnak is van,sőt én vettem neki.Sőt sec közbe is használjuk.
2019. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ööö...vagy talán szimplán az is lehet, hogy nem meglepő?
2019. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő csak a legtöbb irigy lesz. Volt itt is olyan pasi asszem aki a gésa golyóra lett féltékeny h azzal majd hamarabb lesz tuti orgazmusa. Én nem titkoltam egyik pasim elött se. Volt akinek bejött volt aki irigykedett azért mert a dildóm nagyobb volt mint a farkuk. (Nem zavart a méretbeli különbség) 22/L
2019. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
régebben, fiatalon, furcsálltam volna, ma már teljesen természetes
2019. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem meglepő. személy szerint komolyabb kapcsolatot nem kezdenék olyan nővel aki elzárkózik a szexuális játékok és segédeszközök használata elől. szerintem kifejezetten jó móka. valahogy nem tudok féltékeny lenni egy vibrátorra... nem az a lényeg, hogy jó legyen? na ugye!
2019. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!