Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominánsabb nők! Mi értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominánsabb nők! Mi értelme erényövet hordatni a pasival miközben análisan izgatod? Mire jó ez, nem értem!?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Ez lett az új divatok egyike tesa. Az új népbutítás. Mindenkinek legyen egy agyatlan fetisshhe. Eszembe nem jutna vaskalitkát rakatni a monyomra, miközben peggingelné a domináns asszony sztraponnal a fingómat. Mindezt persze szigorúan a subdomina téma jegyében. Ma már semmi nem az ami.

Azért arra kíváncsi leszek, hogy az elmúlt években behajóztatott fekete csávók közül hányra tesznek majd vaskalitkát, meg hányat sztraponolnak meg ezek a domináns ajrópai lyányok.

2019. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hozzád szólt a kérdés.
2019. jan. 24. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmire.
2019. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Értekes nekem ilyen még nem volt. Nem is találkoztam se nővel se f3rfival aki ilyet csinált volna.


Szerintem ez csak te fejedbe érdekes....

2019. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Erényövben nem tud felállni neki és fájdalmas.
2019. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valaki aki ért is hozzá?
2019. jan. 24. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Pont ennyi értelme is van. Ja nem hozzám szólt a kérdés. Háhá
2019. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen durva, hogy különbözőek vagyunk.. durva egyesek hol tartanak:)
2019. jan. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!