Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex, amit hihetetlen egymásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, amit hihetetlen egymásra kattanásból alakult ki. Ki élt már át ilyet?

Figyelt kérdés

A filmekben gyakran látni olyat amikor két ember alig ismeri egymást. Talán most találkoztak először. De olyan elsöprő vonzalom alakul ki köztük, annyira eluralja őket a vágy, hogy már aznap, vagy talán csak fél órával később, már szaggatják is egymásról a ruhát…

Ki élt már át ehhez hasonlót? Írd le a történetét! De azt is megértem ha csak privátban mersz beszélni erről…



2019. jan. 25. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Igaz 2 hét leforgása alatt. A 2 hét alatt összesen 3x találkoztunk (nem kettesben). Sms-ben áthívott magához, és durván egymásnak estünk. N
2019. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hova tűnt Felhőcske? Mindenhez hozzászokott szólni.
2019. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bizony van ilyen, és ez egy hatalmas ajándék az élettől, hogy megélhet ilyet az ember!

Most nincs időm leírni, - lehet hogy nem is lehet...:)

2019. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2. Szerintem itt van ő, csak a nevét levette, mert az utóbbi időben kikezdték.
2019. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket, hogy hagyjátok békén felelőcskét. Ez egyáltalán nem tartozik a kérdéshez. Ha érdemben nem tudtok hozzászólni a kérdésemhez, akkor ne tegyétek!
2019. jan. 25. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt kétszer is, mindkettő buliban történt, illuminált állapotban. Mindkettő úgy indult, hogy hevesen smároltunk már a buliban, úgy, hogy még a csaj nevét sem tudtam. Aztán tovább folytatódtak a dolgok. De ezzel véget is ért mindkét sztori.
2019. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én, csak nem szerelem első látásra, hanem hihetetlen szexuális vonzalom első látásra.
2019. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akihez eddig legjobban vonzódtam vele vagy másfél évig távolról néztük egymást, mire megtörtént az egymásra kattanás:D

Nem pont így képzeltem.


Szeretném átélni én is amiről szól a kérdés.

2019. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én. F 41
2019. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!