Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal, szűz lány létemre az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szűz lány létemre az elmúlt napokban hihetetlen módon fel vagyok izgulva. (ezt a fiú aki tetszik váltja ki belőlem). Többi lent?

Figyelt kérdés

Privátban is szívesen várok válaszokat!


Nagyon felszoktam izgulni akárhányszor a rá/ránk gondolok. Gondlom normális a hormonok miatt, de néha úgy érzem, hogy a tök tapasztalatlan létemre kicsit sok ez a hevesség. Mit gondoltok erről?


Masztizni csak akkor szoktam ha már nagyon nem bírom és hál' Istennek van rá lehetőségem. Simogatni/dörzsölni szoktam, de nem tudom volt e már orgazmusom (tudom hülyén hangzik, légyszi ne szóljon le senki) mert nem tudom végülis akkor mit kéne éreznem?

Nem rég úgy benedvesedtem, hogy gondoltam kipróbálom az ujjazást (eddig nem mertem, mint mondtam tapasztalatlan vagyok), nem sokáig ment fel, eléggé megijedtem, mert nem tudtam mit csinálok, utána is még jött belőlem a dolog. Hogy tudnék ezen változtatni? Segítség?


És még a következő kérdésem az lenne, hogy szeretnék írni neki olyan dolgokat amiktől tutira felizgul, már írtam neki több dolgot is (attól én is tökre felizgultam), de szeretném fenntartani a figyelmét,szertnék minél intimebb lenni már vele, nem túlzottan de azert szeretnék. Tehát ha valaki tud jó kis izgató szövegeket azt hallgatom.



2017. dec. 30. 00:29
 1/10 anonim válasza:
harapd meg a fülét
2017. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mond meg hogy bizsereg a nunád
2017. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyet azért nem szívesen írnék neki xd
2017. dec. 30. 00:37
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Lovagold meg a fotel/ágy karfáját előre hátra.Nőtől tudom.
2017. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy volt-e orgazmusod, akkor tuti, hogy nem volt még. Azt egyértelműen éreznéd. :D
2017. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Hát ha nem írsz neki olyanokat, hogy bizsereg a nunád, akkor milyet? Amivel tuti felizgatod, az ilyesmi jellegű lenne.
2017. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldj neki képeket, hogy jól áll-e ez meg az a ruha. Mi fiúk vizuálisak vagyunk, szóval öltözz szexin, pucsíts, ilyesmi.


Nekem is küldhetsz :)

2017. dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Puszi a hasadra és a puncidra!
2017. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ha lett volna orgazmusod, tuti fix, hogy tudnád, hogy mit. :)
2018. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mesélj! Összejött a szex a fiúval?
2021. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!