Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nem hivatásosak, de lefeküdtek már pénzért?

Figyelt kérdés

Vagy akik nem szexeltek fiúval pénzért, de benne lennének?


Csak kíváncsisagbol kérdezem. Eddig sosem fizettem egy lánynak sem.


2019. jan. 26. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Vannak.
2019. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt nem fog neked egysem írni :D

Az összes ilyen kérdés alatt csak pasikat láttam eddig válaszolni. Szóval felesleges volt ezt a kérdést feltenned :)

2019. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen esetről szól az egy tisztességtelen ajánlat című film.


Régi de nagyon jó.

2019. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is többször ajánlottak már, de engem nem lehet megvenni, olyan srácokkal fekszek csak le, akik bejönnek, legyen az szegény vagy gazdag.

olyan már volt, hogy valaki meghívott egy italra és utána elmentem vele, de akkor se az italért cserébe, hanem mert eleve szimpi volt és vonzott. Valaki meghív pár italra és csak beszélgetésig jut velem, vagy addig se, csak megiszom, amit vett nekem.

2019. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már ilyen ajánlatot. Nem éltem vele, pedig nem volt rossz ajánlat.
2019. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ajánlatot kaptam már. Nem éltem egyikkel sem
2019. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének de úgyse fogják bevallani, a külvilág felé letagadják az egészet és ők érzik megsértve magukat ha valaki emiatt lenézi őket.
2019. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindazok, akik a láthatóan jól menő, a gazdagságukkal villogó pasikra tapadnak, valójában a kérdésed szerintiek. Nem alkalmanként kérik el a pénzt, hanem folyamatosan, ruhában, ékszerben, utazásban, autóban, stb.
2019. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!