Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből látszik, ha két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, ha két ember lefeküdt egymással? Vannak nyomai? Azt hiszem a nővérem és a barátom lefeküdtek egymással.

Figyelt kérdés
Hétvégén dolgoztam és mikor hazaértem furcsán néztek egymásra. Mostanában máshogy beszélnek egymással. Hárman béreljük a lakást, ha dolgozni megyek egész nap együtt vannak. Túlgondolom a dolgot? Nem fogok csak úgy rákérdezni és már lassan undorodom tőlük. Mit csináljak?

#megcsalás #Szex jelei
2017. szept. 14. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják "megérzésnek", ami azért alakult ki benned, mert megtörtént.

Rákérdezhetsz (külön-külön), de ne a válaszra, hanem a reakciójukra figyelj. Onnantól mindegy, hogy mit válaszolnak tudni fogod az igazat. De készülj fel, hogy megtették.

2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már ketten is kérdezték: 18 éves vagyok, nővérem 23. A barátom most lesz 21.
2017. szept. 14. 23:03
 3/21 anonim válasza:
96%
Ez nekem is furcsa lenne,semmiképp nem hagynám annyiba a dolgot.Egyszer csináld azt,hogy elmész,aztán váratlan időpontban hazamész.Persze ez közel sem biztos megoldás,de hátha kiderül valami.Ha tényleg az a helyzet,akkor jobb előbb megtudni és nem megcsalásban élni..Jobbat nem tudok elképzelni,remélem nem lesz végül semmi és alaptalan a gyanúd.
2017. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok korábban hazamenni. Nincs olyan nyoma ami látszik rajtuk? Pirosabb arc vagy ha a barátom engem már nem kíván mert kielégült?
2017. szept. 14. 23:07
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván vannak ilyen jelek, hogy piros arc meg mit tudom én, de azok vagy 10 percig szex után erre nem tudsz alapozni csak, ha épp akkor fejezték be, mikor hazaértél. Inkább én is erre tudok gondolni, hogy valamit találj ki, mondjuk, ha olyan helyen dolgozol, hogy van túlóra vagy valami, akkor mondd azt, hogy mész túlórára, vagy műszakot cseréltél valakivel, elmész, ők gyanútlanul azt hiszik, hogy elmentél dolgozni aztán találomra hazaállítasz. Vagy valami ilyesmi. :/ De, ha már megérzésed van, az régen rossz. :(
2017. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj ott egy diktafont, ha lesznek rajta dugás hangok akkor bingo.
2017. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Sziasztok..telefont repülőüzemmódba kapcsold és hangfelvételre vagy akár videóra..jól el kell rejteni de azért halld is vagy lásd amit rögzít..vásárolj vagy nem tudom mit csinálj sokáig..haza érsz jöhet az igazság. Ha mind a ketten ilyenek nem szabad velük törődni nem érdemes. Gerinctelenek..egyik sem érdemli meg. Már bocsánat.
2017. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyezz el rejtett kamerát, nagyon megnézném a reakciójukat amikor rajtakapod őket. :D
2017. szept. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A 9-est kiegészíteném azzal, hogy utána leülteted őket, mondván, hogy akarsz nekik mutatni meglepit. És indulhat a családi mozi...
2017. szept. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyebkebt is undorodsz toluk, tobbes szamban, akkor muert nem szakitasz a baratoddal es koltozol el?
2017. szept. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!