Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlem a puncimat a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem a puncimat a párom előtt, emiatt nem szexelünk még. Fiúk szerintetek csúnya a kiálló punci?

Figyelt kérdés

Nagyon undorító a puncim, hiába tiszta és borotvált, a közepe (csikló, kisajkak) nagyon durván kiáll, mint 1 húsdarab. Ha férfi lennék és ezt kéne nyalogatnom elhánynám magam. Nem engeedtem még a páromnak, hogy levegye a bugyimat, félek, hogy ő is megijedne.

Biztos egy szép babapuncira számít, erre majd meglátja ezt.:((((


2019. jan. 26. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

én nyalni pl jobb szeretem azt ahol kilóg a kisajak, dugni viszont a babát, mert kisajaknál gond volt hogy becsúszik (de lehet csak az adott partnerrel volt ez)

viszont az, hogy szégyenled az nagyon sokat elvenne a szexből és ha sokáig ilyen maradna a partnerem, nem tudom meddig bírnám ezt a fajta frusztrációt


25F

2019. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Jahj drágám, nem tudom hogy milyen lehet a párod, de ha bízol az ízlésedben hogy olyan valakit választottál akinek megfelelő az érzelmi intelligenciája, akkor nincs mitől tartanod.

Az igaz hogy látjuk mi férfiak ha nem annyira esztétikus egy ékszer, ahogy a nők is látják ugyanezt, de biztos nem hányjuk el magunkat sőt szívesen kényeztetjük.

2019. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy elég érett a szexhez, ha ezek alapján úgy gondolod, hogy undorító a puncid, vagy csak szimplán provokálni szeretnéd a kérdéseddel.
2019. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Olyan rohadt mindegy. Valaki ezt szereti, valaki azt, ízlés kérdése. Túlbonyolítod. Ha a párodnak nem tetszik, kidobod, aztán keresel olyat, akinek tetszik. Ezek az ilyen 14 évesek óriási problémái.
2019. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 StevenUp ***** válasza:
100%
Akkor van csak baj ha a puncidon kívül semmi értékelhető nincs benned :/
2019. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A nők kb. 80%-ának kilóg, csak úgy mondom.
2019. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen nekem is..

Panasz nem volt még rája

2019. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Súlyos tévedésben vagy, ha ezt hiszed, ugyanis a felnőtt férfiak az ilyet többre tartják, mint a babapuncit. Jobban lehet játszani vele, kényeztetni, érzékenyebb is. Nekem pl. ezért jobban is tetszik. A kiskamaszok, akik még csak képen láttak ilyet azt terjesztik, hogy nem szép, meg hogy a sok szextől lett ilyen. Te, mint szűz igazolhatod, hogy a második nem igaz, és az elsőnek is ugyanannyi a valóságtartalma.

Ma ezzel még kisebbségben vagyok, de azt a tanácsot adnám, hogy ne borotváld, akkor a szőr között valamelyest elbújnak azok a részek, amik miatt aggódsz, te magad nem fogod annyira látni. Ugyanis csak téged zavar. A férfiak tudják, hogy ahol érzékeny, ott nincs szőr, tehát nem akadály.

A fiúd épp ugyanennyire fél, hogy rövid, vékony, görbe, eres, sötétebb, stb. a farka, és emiatt majd nem fog neked tetszeni. Ez ugyanolyan csacsiság, mint a te félelmed, és te ugyanúgy nem aggódsz miatta, mint a majdani fiúd a te kisajkaid miatt.

2019. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Én se panaszkodnék rá illedelemből, azt mondanám rá hogy szép a puncid de sokszor van olyan egy párkapcsolatban hogy nem azt mondjuk ki amit valójában gondolunk, úgyhogy ez természetes.
2019. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is féltem anno hogy gond lesz a kilógóm....de amikor azt mondta rá a pasim, hogy awwwwwww és nekiállt nyalni, úgy megnyugodtam xd
2019. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!