Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség? Nagyon csúnya a...

Segítség? Nagyon csúnya a bőröm, leégtem aztán felhólyagzott és most nagyon csúnyán hámlok. Már nem tudom mit csinaljak. Holnap megyek strandra es nagyon szégyenlem.

Figyelt kérdés

Küldök akár képet is, megmutatom mennyire undoritóan néz ki, mint egy bőrbeteg. Ez be fog valaha is barnulni? :(

Mielott valaki itélkezne, hogy ki kell feludnom a napra órákra... Dolgoztam (meggyszedés), és úgy égetett meg :(


2016. júl. 11. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Amúgy szerintem kend be testápolóval,vagy tejföllel . És előbb -utóbb eltűnik, de nem tudom mennyire súlyos .
2016. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Tipp: Ne menj strandra, amíg meg nem gyógyul, és legközelebb meg ne legyél ennyire buta, ha kimész, akkor használj fényvédőt.
2016. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Munka közben is lehet használni naptejet...

Strandra szigorúan pólóban menj, így július/augusztusban mindig akadnak akik úgy vannak.

2016. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy fogom megtudni, hogy "meggyógyult"?

Nem jártam még így, úgyhogy fogalmam sincs mit kellene tennem. Lebőrradíroztam, mintha kicsit jobb lenne, de még látszik rajta hogy fog hámlani.

2016. júl. 11. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Vastagon kend aloe géllel,meg fog gyógyulni,de ez mind a gyógyulás része,hogy hámlik ezt ki kell várni.Miután új bőr képződött rendbe jön.
2016. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal kenem mostmar estenkent. Lejottem strandra de nem megyek napra mert ha picit is tartozkodok ott, az a bor, ami nem hamlott le kezd holyagzaninfelfele. Ugyhogy nem kockaztatok.
2016. júl. 12. 14:38
 7/7 anonim válasza:
Muti meglátjuk mit lehet tenni.
2016. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!