Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már alkalmik össze jöttek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már alkalmik össze jöttek akkor lehet normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben, mindegyikőjüket a neten ismertem meg.

Élőben nem tudtam volna össze hozni, max részegen (mivel nem járok bulizni emiatt ritkán van ilyen)


Tehát nem az a baj hogy félek a nőktől, hanem nem tudom hogy kezdjek el ismerkedni, de csak a kezdet a nehéz, utána már nem lenne gond.


2019. jan. 26. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mik ezek az ostoba kérdések mostanában?

Lassan naponta van egy ilyen kérdés.

Nem, nem lehet normális kapcsolatod, hisz eddig is csak dugásra voltál jó, másra nem. Tehát emberileg szar vagy, csak a testi élvezetekhez vagy jó eszköz.

2019. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én eddig csak komoly kapcsolatra voltam jó csak úgy dugni max olyannak aki nekem nem tetszett :(
2019. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!