Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok, és sosem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, és sosem volt barátnőm, és nem is szexeltem. De amikor meglátok egy lányt aki tetszik nekem akkor csak az jut a eszembe, hogy de szexelnék vele. Ematt lehet normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok késve hogy ennyi idősen nem volt barátnőm?
2018. aug. 23. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ennyi idősen tombolnak a hormonjaid, és teljesen normális, hogy a szex jár az eszedben. Ha megismersz egy lányt, akivel úgy érzed összeilletek, elkezdesz majd kötődni is, és jönnek az érzelmek. De ha nem vágysz komoly kapcsolatra, az sem baj. Van még időd bőven, nem vagy elkésve.
2018. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj, nem vagy elkésve. De a tapasztalatlanság ne vegye el a kedvedet az ismerkedéstől és a randizástó
2018. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MessorKing18 ***** válasza:

Igen lehet. Csak már ki vagy éhezve.

Ennyi.

2018. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne ijedj, meg ez nem valami rendkívüli "esemény", semmiről nem vagy elkésve! Egy a lényeg, ne akard görcsösen.
2018. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. Én is 22 éves vagyok és még szűz.

(Privátot nem kérek)

2018. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AA1CK3D válasza:

relax dude, en 25eves vagyok es soha a rohadt eletben nem volt baratnom, nem kaptam 1 nyomorult puszit sem:(


Mar rajottem ha eddig nem volt eselyem , ezutan se lesz 100% biztos (ez ervenyes neked is)

Ez van..ilyen a mai elet sok a fiu keves a lany.. sztatistikak mondjak nem en, kepzeld el az ujszulottek aranya :

100 lany- 107(min)-120(max)fiu ,fugg tobbmindentol de eggyes orszagokban nagyobb az aranytalansag 120+ ..

Tehat normalis dolog single lenni...

2018. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!