Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki miért/milyen célból látogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért/milyen célból látogatja gyakran ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
Érdekel az emberek véleménye, vagy titkon reménykedtek valamilyen ismerkedésben? Kort és nemet is írjatok!
2019. jan. 27. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Unaloműzés céljából, és érdekel h ki mit gondol egyes kérdéseknél.


L

2019. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 StevenUp ***** válasza:
100%
Tanulmányt írok az emberi elbutulásból és innen gyűjtök anyagot
2019. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Unatkozom, szívesen beszélgetek bárkivel bármiről. 28F
2019. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Unaloműzés céljából kezdtem olvasgatni. De szerintem lassan elpártolok másik topikba, mert ez csupa mocsok és fertő. Nem gondoltam volna, hogy ennyire mélyre képesek emberek süllyedni. Perverz, szánalmas, buta emberek találkahelye. Tisztelet annak a kb 2%-nak akik nem tartoznak bele.
2019. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Beszélgetek. De volt már, hogy ennél jóval több lett belőle! f.
2019. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Szeretek véleménytalkotni, segíteni másoknak, és tanul is az ember a normális válaszokból.

De:

Én meleg vagyok, sok homofób azzal érvel az életben, hogy a melegek milyen gusztustalanok, egymás seggében matatnak és a többi. Nekik javasolnám a hetero kategóriát, hogy rájöjjenek, hogy attól, hogy valaki hetero, még lehetnek betegebb vágyai.

Viszont a tudatlanság az nagyon taszító, főleg mikor valaki hülyeségeket ír, és még komolyan is gondolja. (kategóriától függetlenül)

2019. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 17:43

De ha te b**i vagy (meleg a radiátor maximum) akkor mit keresel heteroszexuális kérdés alatt? A saját szabályaidat se tudod betartani, vagy úgy gondolod hogy rád nem vonatkoznak?

2019. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Keresni bolondozni nevetni
2019. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményét a 6-os válaszadónak, csak én hetero részben szoktam. AMúgy más témákban is segítek, ha tudok megfelelő válasszal szolgálni.

És már én is sokmindenben kaptam segítséget ezen az oldalon.

2019. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Unaloműzésből látogattam, de a közlekedés kategória izgalmasabbnak bizonyult. Pedig ott is vannak kismilliószor feltett kérdések, mint a "Milyen autót vegyek?" és ennek különböző változatai, de ezek valahogy nem irritálnak. N30+
2019. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!