Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki miért/milyen célból látogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért/milyen célból látogatja gyakran ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
Érdekel az emberek véleménye, vagy titkon reménykedtek valamilyen ismerkedésben? Kort és nemet is írjatok!
2019. jan. 27. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekel is az emberek véleménye ha tudok én is segítek és nem kioktatni szeretnék senkit.. És igen hátha lehet ismerkedni is mert a való életbe nem mindig könnyű nálam sok mindenmiatt. 39 f
2019. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lábfétises vagyok, és titkon szeretnék egy olyan nővel kapcsolatba kerülni, aki nem ódzkodik ettől. (36F)
2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amikor magányos vagyok, de vágynék egy kis erotikára, akkor szívesen beszélgetek róla.
2019. jan. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Eleinte azért, hogy kretén kérdéseket keressek, vagy olyanokat, amikben potenciálisan kretén válaszokat adnak, hogy leröhöghessem a seggem. Régen láttam gyűjteményeket ilyenből, de egy pár hete már nézegetem ezt a kategóriát, és rá kellett jöjjek, ritkák az ilyen gyöngyszemek, sajnos. Viszont ha egy kérdés érdekesnek tűnik, el szoktam olvasni a kommenteket hozzá. Válaszolni szökő évente szoktam, nem is tudom hány éve írtam utoljára választ az oldalon bárhova is
2019. jan. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 manly ***** válasza:
Kíváncsi vagyok lányok véleményére.
2020. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Perverzkedni
2020. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!