Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben nagyon nedvesed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben nagyon nedvesedik a lány és liheg akkor az jót jelent, ugye?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset szexeltem még, emiatt nem tudom pontosan. De gondolom ez azt jelenti hogy élvezte. Amiatt kérdezem amúgy, mert sokat aggódom a méretem miatt, de akkor elvileg elég volt neki :)
2019. jan. 28. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2019. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 érdeklődő35 ***** válasza:
Hacsak nem medencében, gyakran víz alá nyomott fejjel szexel a lány, akkor igen, jót jelebt
2019. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm is szokott lihegni és nedvesedik rendszeresen. Készül a félmaratonra. De ez nem jelenti azt hogy én jó vagyok a szexben vagy nagy a farkam.
2019. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jót jelent!

Az jelent rosszat;

- Ha közben sűrűn az órát nézi

- Ha a telefonját nyomkodja szex közben!

- Ha megkérdezi; -Sokáig szöszmötölsz még?

2019. jan. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!