Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szalagavató afterpartyn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató afterpartyn mennyire lehet csajozni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, hamarosan részt veszek egy szalagavatón és az utána levő afteren. Az after egy viszonylag népszerűbb szórakozóhelyen kerül megrendezésre (vidéken lesz nem Budapest). Tavaly én betegség miatt kihagytam a sajátomat, ez viszont másik iskolában lesz így kevés kivételtől eltekintve nem ismerek ott senkit.

Viszont két szintén 20 éves haverommal/barátommal leszek, mindhárman barátnő nélkül vagyunk egy ideje.

Van esetleg valakinek tapasztalata, hogy ezeken a bulikon mennyire lehet csajozni/kavarni?

Nagy dolgokat nem remélek, mert hazavinni bizonyos okok miatt nem vihetek most senkit. Inkább olyanra gondolok, hogy tánc közben/után csókolózás/tapi ilyenek. Aztán ha később egy ilyennek lehet folytatása először interneten majd személyesen az is jó. Például sok nő ismerőstől hallottam, hogy “áh xy.. igen, kavartam vele egy buliban”.

Voltam már pár buliban ott volt ilyenre lehetőség, viszont az nem szalagavató után volt, hanem főiskolai meg “normál” bulik.


Korosztály gondolom 18-19 éves lehet, de lesznek külsősök is. Aki volt már egy vagy több ilyenen mesélne kicsit?



2019. jan. 25. 03:08
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
20 évesen ha arra vagy ráfanyalodva hogy szalagavató után csajozz, akkor semennyire.
2019. jan. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dugni nem fogsz az fix

Kivéve ha görény módjára elkábítód a kiszemeltedet

2019. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

20 éves vagy és még otthon laksz?

Én 19 éves korom óta külön élek a szüleimtől minden fajta segítség és támogatás nélkül.

25L

2019. jan. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Whitewolf19 ***** válasza:
83%

Miért.. hol lakjon.. a híd alatt?


20 éves voltam mire csak a technikumot befejeztem... nappali tagozaton .. diákmunkából óhajtasz fizetni 60 ezer forint körül induló albérletet?


Kérdezőnek: Inkább ismerkedj, és hátha tartósabb is alakulhat.

2019. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ne foglalkozz az előző kommentelővel. Sikerült hamar elköltöznie, és most errre veri magát a kis vagina.

2019. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

20 évesen kollégiumban lakom a fősuli miatt, de mivel a vizsgaidőszaknak vége így nem a koliban unatkozom egyedül hanem hazajöttem a szüleimhez. Amikor a buli lesz még nem lesz tanítás nekünk, így akkor is itthon leszek. Szerintem teljesen természetes, hogy akinek jó kapcsolata van a szüleivel az nem menekül el 19 évesen valami munkát keresve éldegélni egy kis albérletbe.


Nem vagyok ráfanyalodva, ahogy az első írta, most néztem a facebookon, lesz ott néhány nálam is idősebb fiú/lány. Akik korábban jártak oda vagy csak épp van ismerősük az iskolában, szóval én 20 évesen kb középen helyezkedek el kor alapján.


Aki értelmesen válaszolt annak köszönöm, várok még hasznos tapasztalatokat/véleményeket!

2019. jan. 25. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Eleinte Egyetemi koleszban laktam 11.500ft

Aztán egy 1 szobás lakás 45 ezer + rezsi az kb 55 max 60.000ft de akkor már volt párom is

De egyedűl is fent tudtam volna tartani Mert egyezem mellett 2-3 munkahelyem volt

Az egyiknél 12 órában a szabad napokon a másiknál 8 órában 7 végén eljártam 4 órában takarítani úgy h ne ütközzön az Egyetemi óráimmal.

De volt olyan is hogy 12 óra munka után haza estém reggel 7re tusoltam ettem 8-15ig Egyetemen voltál óráim. Háza mentén pihentem.

És 22-06ig meg mentem dolgozni.

Nincs lehetetlen csak Tehetetlen.

Én Érettségi után elköltöztem

Tovább akartam tanúlni

A szüleim meg azt mondták h : Old Meg Magad Kislányom....

Ennyi megoldottam.

2019. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Ja és hozzá teszem nagyon jó kapcsolatom a szüleimmel

És nem. Nem menekültem el

Csak tanúlni szerettem volna Csak ugye az én szüleim nem keresnek habi 300 meg 400 ezreket h tudták volna finanszírozni nekem a tanulmányaimat.

2019. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönjük ügyes vagy, hogy megoldottad. Sokan mások is megoldják, van akit meg tudnak támogatni a szülei. De a kérdés abszolút nem erről szól, hogy ki mikor kezdett dolgozni és hogyan tanult mellette.

Az meg, hogy évente pár hetet nem a koliban vagyok hanem itthon szerintem abszolút belefér.

2019. jan. 25. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez már nem a ti bulitok lesz, hanem az övék. De próbálkozni lehet, a 18-19 éves kiscsajok ilyenkor akarnak fejest ugrani az életbe :D
2019. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!