Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki terhesség alatt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki terhesség alatt vagy utána nagyon szexi lett?

Figyelt kérdés
Elég sokan alaposan elhíznak, úgy látom

2019. jan. 28. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van biztos. Sporttal, nem összevissza kajálással vissza lehet fogyni, sőt szexibbnek lenni.
2019. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm 23 évesen szült, de nem is látni. Ugyan olyan mint előtte, pár kilót felszedett de hamar le is adta.

Szerintem idősebb korban viseli meg jobban a testet a terhesség.

2019. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb kismama kivirul, megszépül, gyönyörű lesz. A testük persze terebélyesedik kicsit de ha odafigyelnek a mozgásra és táplálkozásra semmi gond.
2019. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamám konkrétan fogyott a terhesség alatt. Mivel alig evett többet, mint előtte. Az a szerencséje volt, hogy ő fogyott el és nem a nagybátyámnak lett baja. Mindig is karcsú volt és olyan 55 éves korában hízott meg a klimax után.
2019. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sokkal jobb testem van, mint a terhességeim előtt
2019. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

38 hét 5 napig tartott a terhességem

4 kilót híztam a bana 2700grammal születet


Figyeltem arra,hogy mit ette és mennyit nem kezdtem el ész nélkül Zabálni és nem követtem azt a mintát h jajj én Terhes vagyok kettő helyett kell ennem. Nem. Nem szedtem ko emberes adagokat.

27. Hétig 8 km-et bicikliztem

Utánna ugyan ezt a távot már csak gyalog és lassan tettem meg.. (oda-vissza volt ennyi ,kicsit messze lakunk a falu központjától)

A végén már csak otthon tevékenykedtem mert egy 20 perces séta már 1 órát vett igénybe.

De nem akartam fekdécselni. Így pocakot kímélve de tornáztattam

Szülés után 15 kilót fogytam.. (alig bolt időm enni plusz étvágytalan voltam ,sokáig, plusz szülés után depi)

Aztán egy tragédia miatt el ment a tejem ,párom nem volt utána hajlandó gumizni, fogamzasgátlót kellett szednem ha azt akartam hogy megdugjon.. hormon problémát okozott a gyógyszer rövid idő alatt 25-30 kilót híztam

Abba hagytam a gyógyszert mondtam páromnak h ez így nem jó... persze Őt nem zavarta a hízásom.. Én gyűlöltem magam ,nem éreztem jól magam a bőrömben , elkezdtem újra figyelni magamra edzettem, mentek szépen le a kilók ami már nem tetszett a páromnak . Állandóan a hisztéria hogy ha le fogyok akkor, Ő már nem fog kelleni nekem hanem majd a gyurma gyurik mert ugye Ő is felhízott 130 kilóra...

Aztán mindent abba hagytam mert előbb azt akartam hogy a párom lelket önérzetét helyre tegyem ugyanis nem akarta elhinni hogy én ugyanúgy szeretem Őt és Kívánom 130 kilósan mint 70-80 kilósan..

Végül nagyon rossz irányba változott a párom, folytonos veszekedés ,tettlegességig...

Amit már nem bírtam el viselni így ajtót mutattam neki fél éve...


Most kezdem magam helyre tenni és újra jól érezni magam, csínosnak és szexinek, boldognak érzem magam..


Bocsi az offért...

L

2019. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A baba *
2019. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség alatt kivirultam, a férjem is megjegyezte. A szexuális életünk mindkét várandósság alatt szuper volt, imádta a pocakomat. Nem sok plusz kiló jött fel, de sajnos fent maradt. A szülés után még a megnyúlt bőr sajnos nem ment vissza, így a kivirulas, és az önbizalom is odalett.... 😞
2019. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

S a melletekkel mi lett?

Megnőtt és visszament? Szép volt?

2019. jan. 28. 12:37
 10/14 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gond talán az, ha sok plusz "szalad fel" és utána már nem megy le
2019. jan. 28. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!