Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfit el lehet csábítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani?

Figyelt kérdés

Családja van,komoly az illető, Viszont titkon mindig lesi azt a jóval fiatalabb,kihívó öltözetű,csinos kisnőt,oda van érte ez látszik,mert állandóan tátott szájjal bámulja,ha úgy adódik,mindig a közelébe igyekszik, hogy közelebbről nézhesse.

Ha ez a nem szégyenlős nőcske vagy lányka rámászna vagy megcsókolná esetleg elkezdene közeledni hozzá, még a legnormálisabb férfi sem állítaná le,szerintetek belemenne? A feleség egy nem kihívó, egyszerű,nem a legcsinosabb nő.



2019. jan. 24. 02:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Szóval te (jóval fiatalabb, kihívó öltözetű..stb.) elakarsz csábítani egy házas férfit, akinek családja van. Gratulálok. Már unjuk a fiatal virslit?
2019. jan. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Hol látod leírva, hogy ő akarja elcsábítani a pasit?

A kérdésre válaszolva, engem például nem tudnál elcsábítani. Nem érdekelne, hogy mennyire szexi a csaj, nem dobnám el a családom érte. Ez a mindent a szemnek kategória. Én is megnézek más nőket, de ez nem jelenti azt, hogy akarok is tőlük valamit.

2019. jan. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És ha a feleség érdeklődik, hogy megbizhat e a férjében, vagy szerintünk elcsábitható e?
2019. jan. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

És ha a feleség a kérdező?

Hogy szerintünk van e félnivalója?

2019. jan. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi! Előző 2 vagyok. Megviccelt a telefon. :/
2019. jan. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

Amelyik férfit el lehet csábítani,az egy r..hadék. Aki nem gondol a családjára... De ez igaz fordítva is.

Amelyik nő meg kikezd házas emberrel, az egy r..b..nc :) Ilyen egyszerű. Pont.

Azért Indiában jól csinálják,hogy az ilyeneket megkövezik. Vagy váljanak el, de ne lépjenek félre.

2019. jan. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbbet el lehet csábítani. 😊 F
2019. jan. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki a frász ír ki minden nap 2 órakor ilyen nyakatekert kérdéseket? :D

Ez mind kitaláció.. nyakamat rá!

Minden nap ez megy! 1000%

2019. jan. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kérdésre szerettem volna választ kapni. A családját nem hagyná el,az biztos,de hogy képes lenne-e mellettük félrejárni és úgy csinálni,mintha minden rendben lenne?
2019. jan. 24. 06:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez a párodtol függ ha bejön neki és egy kicsit is vágyik a változatosságra benne van a pakliban, én a helyedben beleadnék apait anyait hogy még véletlenül se kívánja azt a fiatal r*b*ncot
2019. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!