Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok többsége megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok többsége megszakítással védekezik? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
a megszakitas nem vedekezes.
2019. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Gyógyszerrel
2019. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Gyógyszer vagy óvszer. Ezt a döntést mindig a nőre bízom. Mostani párom inkább a gyógyszer mellett döntött, így most azzal védekezünk.

A megszakítás baromság.

2019. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi 7 éve megszakítással "védekezünk", csak akkor lett baba, amikor akartuk. Néha használunk gumit is, de csak az aktus végén, mivel a hosszú aktust szeretjük, és közben is szoktam szopni, nem csak az elején, a gumit meg nem jó szopni. Úgy vagyok vele, hogy mivel nem kérdés, hogy együtt maradunk, házunk is van, nem lett volna gond sosem, ha becsúszik baba. Ha valakik nem így vannak vele, azok inkább ne megszakítással szexeljenek. Gyógyszert sosem szednék.
2019. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, 3 éve. Még egyszer sem élvezett belém a pasim. Én is úgy vagyok hogy aktus közben szopok, illetve kinyal. Mindig oda élvez és akkor élvez el ahogy mondom neki.
2019. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a párok többsége nem a kirántom ha pricccolok módszerrel védekezik.
2019. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi úgy szoktunk hogy az Ezo tv jósát megkérjük hogy az én hímivarsejtjeimre küldjön egy levehető rontást, aminek az a következménye hogy egymással akarnak közösülni a hímivarsejtek és nem a petesejttel. Így pedig akárhányszor beleélvezhetek a barátnőmbe, néha pénzmágiát is küldök neki szex közben.
2019. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én fog gátlot szedek, szerintem ez a legjobb
2019. jan. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megszakítás. Illetve néha a végén húz gumit. Próbáltuk a gyógyszert, azonban a szervezetem képtelen volt tolerálni..

Úgyhogy rabizom hogyan csinalja, bár, a gumit egyikünk sem szereti

2019. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, hogy a legtöbben így védekeznek. Nekem nem lenne ellenemre, csináltam is exemmel, 3 évig nem lettem terhes. Viszont a mostani párom utálja, azt mondta neki az nem jó, félbemarad az élvezet. Hát, akkor nem. Nekem mindegy.
2019. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!