Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes lehetek ha ovulacio napjan voltam egyutt a parommal, viszont megszakitassal?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán tudom mit vártok az ilyen kérdésekkel, szerintem 37,46% az esély arra hogy terhes vagy...+-1%


Na jó, a morgás után: Ha gyorstüzelő és fél perc alatt végeztetek, akkor kicsi az esélye, de ha nyomtátok egy óráig és tovább volt benned akkor nyilván nagyobb az esélye, ha biztosra akartok menni akkor gumi, ha nem használtok akkor meg viseld el az aggódás és ne írogasd ki minden szex után hogy mennyi az esély a terhességre, mert ezt csak a tested tudja megmondani, pár hét múlva majd kiderül

2018. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam minden aktus utan kiirogatni, ez volt az elso alkalom h gumi nelkul csinaltuk, es kb 10 perces lehetett az egesz
2018. jún. 15. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy minden szempontból klappoló párnak ovuláció idején elméletileg 15-25% esélye van a terhességre. A megszakítás miatt ez az érték nyilván csökken, de nem lesz 0. Én olyan 5-10%-ot mondanék. Mivel nem akartok gyereket, ez is túl magas. Ha biztosra akarsz menni, vegyél be esemény utáni tablettát. Viszont jól gondold meg, hogy szexeltek legközelebb, mert ezt a tablettát nagyon indokolt esetben is csak 6 havonta lehet bevenni.
2018. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez többtényezős dolog. Függ attól voltak-e hímivarsejtek az előváladékban, megtermékenyítésre alkalmasak voltak-e, illetve voltak-e elegen ahhoz, hogy célbaérjenek. Attól is függ, hogy te mennyire vagy termékeny. Illetve, ha a petesejted meg is termékenyült még simán bukhat a dolog a beágyazódásnál.


Mi tíz éve megszakítással védekezünk, ovulációkor sem teszünk többet a terhesség elkerülése érdekében, és én még csak akkor lettem terhes, amikor belém élvezett a párom.

De ez nem mindenkinél működik ilyen jól. Estek már teherbe így nem kevesen.


Szóval erre nem lehet csak úgy esélyt mondani. Ha nem akarsz besikerült gyereket, akkor védekezz biztosabb módszerrel. De megszívlelendő tanács, hogy csak olyan pasival dugj (főleg megszakítással), akitől nem bánnád, ha teherbe esnél.

2018. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a 25% csak statisztika, ebben benne van az is, aki meddő, akik 5 évig küzdenek a gyerekért, és aki elsőre teherbe esik.

Az se olyan ritka, nagyon sok egészséges, fiatal párnak összejön.

Azt se tudhatod, hogy jutott-e be spermium. Ha igen, akkor nagyon jó esélyed van, nem kell 2 millió a megtermékenyüléshez, csak egy. Csupán az esélyt növeli, ha sokan vannak.


Az ilyen kérdésekben azt szeretem a legjobban, hogy ha csak 2% esélyed volt, akkor vigasztalni fog, ha sikerült teherbe esni?


Egy biztos: ha most megúszod, az nem garancia arra, hogy máskor is meg fogod.

2018. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem, hova ez a nagy lepontozás. A megszakításos módszer rengeteg párnál tökéletesen működik, másoknál meg akár már az első hónapban elbukik. Ez ugye csak élesben derül ki, ezért is írtam, hogy ha nem akar terhes lenni, akkor megbízhatóbb védekezési módot válasszon. Tényleg nem értem, mi ezen a lepontoznivaló...
2018. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!