Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják sokan az itt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan az itt, hogy ha egy fiú 20 éves kora után is szűz akkor minél előbb veszítse el, mert különben egyre kisebb az esély hogy normális kapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Én 20 évesen vesztettem el, azóta volt már több alkalmim, de még sem érzem azt hogy jobb helyzetben lennék mint azok akik még szüzek.

Azok vannak jó helyzetben akiknek volt már egy vagy több normális párkapcsolata.

Tehát én sokszor érzem azt hogy soha az életben nem lesz barátnőm, pedig szeretnék.


Szerintetek van össze függés a szüzesség elvesztése és a normális párkapcsolat találás között?


2019. jan. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a tapasztalt pasikat jobban szeretik a nők
2019. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint a szüzesség elveszítésének van köze a dologhoz. Hanem az, hogyha 20+ évesen sem tudtál egy csajt megfektetni, akkor azt jelenti, hogy nagyon zárkózott vagy, nem tudsz csajozni, és az idő teltével egyre kisebb is lesz az esély, hogy nőt találj magadnak.
2019. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bummer ***** válasza:

Ez hülyeség. Attól hogy valaki 16-20 közt elvesztette és kefél balra jobbra még nem biztos hogy 30 éves korára vagy utána is nem lesz egy szerencsétlen az ágyban és személyi kapcsolatokban aki csak hiszi hogy jó és "ismeri a nőket".

Volt ilyen haverom. Jobban adta elő magát mindig mint én. Tudtam milyen, több nőjével is ismerős voltam, rém pocséknak írták le.

Egy dolog hogy a számok miatt elhiszed hogy te vagy a király, vagy a hozzáállásod miatt jobban tisztába vagy a képességeiddel, önmagaddal és tanulsz és próbálsz minél jobb lenni. Mindegy hány nővel mennyi alkalmad volt.

35F

2019. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én az alkalmikat a neten ismertem meg. Élőben szerintem nem tudnék összehozni alkalmit.

Gondolom ez nem jó hogy nem élőben ismertem meg őket:(

2019. jan. 29. 20:04
 5/5 Bummer ***** válasza:

A hétköznapokban, természetesen legyen "tököd" és legyél laza.

Ha önmagadban ilyen bizonytalan "puncis" vagy, akkor kifelé is azt sugárzod.

Ismerd, szeresd, fogadd el magad és bárhol bármikor! ha nőkkel találkozol ne kezd kattogni hogy mi meg hogy lehetne mert kedvesen köszönt, stb.

Légy laza, természetes.

Ha bemész a boltba a pénztárossal, a lépcsőházban a veled szembejövővel, a kajáldában a kiszolgálóval, egy lánnyal a mozi pénztárnál, vagy csak ha meglátsz valakit aki szimpi veled szembe a villamoson.

Ne kezd el túlagyalni, csak élvezd a pillanatot és menj tovább.

2019. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!