Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk ha nem tudunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk ha nem tudunk szexelni a barátnőmmel, mert túl görbe a farkam?

Figyelt kérdés

Nagyon görbül felfelé és nagyon feszíti a barátnőmet ha benne van. Meg be sem tudom teljesen tolni. Egyikünk sem tudja így élvezi a szexet.

Szerintem amúgy kórosan görbe, csak félek attól ha megműtik. Mi van ha utána soha többet nem tud megmerevedni?

KB olyan görbe mint egy kifli.


2019. jan. 30. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sexi a felfelé görbülö dick
2019. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana urulógushoz menni
2019. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
0%
Láttál már bornyitót használat közben? Merits ihletet :D
2019. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De félek a műtéttől :(

A herémet 2 évvel ezelőtt műtöttek, erre most ez :(


Mi van ha megsérül benne valami és soha többet nem merevedik meg?

2019. jan. 30. 08:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell találni a megfelelő pózokat és nem lesz gond.
2019. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha ez a helyzet, nem mindegy hogy igy nem szexelsz vagy úgy?

Egyébként csak olyan mütétet csinálnának, ami nem okoz nagyobb bajt.

2019. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A műtéttől ne félj, ott nem bántják azokat a szöveteket amitől megmerevedik, csak a burkát metszik be. Az én pasimnak is görbe de nem ennyire. Szenvedés vele a szex de nem merem megmondani neki. Azt szoktam élvezni ha hátulról vagy fordított lovaglóban vagyunk de úgy sem vagyok képes elmenni.
2019. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát próbáljatok ki merészebb pózokat, mondjuk ha kutyában is csináljátok, akkor nem mögötte, hanem inkább felette állsz
2019. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bummer ***** válasza:
Enyém is így görbül és még nem volt probléma vele. Persze vannak pózok ahol kicsit akrobatikáznom kell vagy óvatosabbnak kell lenne a legtőbb nőnél, de fel se merült hogy nyirbálnom kelljen.
2019. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A leírásból ítélve, ezzel a lánnyal volt először szexuális kapcsolatod. Ha ez így van, felvetül a kérdés, hogy vajon csak nála zavaró vagy esetleg más nőknél is?

Az, hogy ilyen alakú a péniszed, arról te nem tehetsz. Ami a műtétet illeti...ha téged ez nagyon zavar (a görbeség), úgy gondolom utána kellene járni a lehetőségeknek. Azt sem biztos, hogy megműtenék, amúgy ha esetleg igen, és te ettől jobban fogod érezni magad, akkor megéri. Nagyon nincs mit elrontsanak, az osztóerekben levő billentyűknek és a barlangos testnek nem esik baja. Az erekcióért az idegrendszer (is) felel.

A kérdés az: Zavar téged? Tenni szeretnél ellene? -> urológus véleménye az első lépés.

Ui: Szerintem nem fogják megműteni.


Erőt s kitartást!

2019. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!