Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet az, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy ha a barátnőmmel alszom reggelre mindig elélvezek? (csak normális valaszokat pls)

Figyelt kérdés
Mikor a barátnőmmel szom leginkabb ugy szoktunk aludni hogy én háon fekszem ő pedig félig rámhasal és átkarol. Ilyenkor a legtöbbször mindig ugy kelek fel hogy tiszta sperma vagyok...próbaltam neki mondani hogy aludjunk valami más pozícióban hogy ne legyen ilyen...de ő nem akar valtoztatni... miért lehet ez és mit tudok ellene tenni?
2019. jan. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg vagy kétszer. Ilyen k...a egyszerű.
2019. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt dugd meg és akkor nem lesz ilyen probléma.
2019. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rá se ránts :D

Lehet, hogy ő huzogatja, míg alszol.

2019. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StevenUp ***** válasza:
71%
Vagy behivja este az egyik haverját aki rádveri a farkát a csajod meg jót röhög közben
2019. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitől lehet ??? Csak rájöttél már ! Eleve fel vagy izgatva, még akkor is, ha "semmi" nem történik köztetek. De érzed a testeden az ő testét, érzed a teste illatát, hallod a szuszogását és mindez folyamatos erotizáló szexuális ingert jelent. Legalább kitapasztalod, hogy milyen az éjszakai magömlés.
2019. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül hangzik...
2019. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Én képtelen lennék elaludni ilyen izgalmi szinten.
2019. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!