Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csináljam jól az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam jól az orális szexet? Miért kell köhögnöm tőle? Annyira kínos.

Figyelt kérdés

Privát üziket NEM kérek.


Főleg most a nők véleménye érdekel :) Hogy kényeztetitek a párotokat? Nem zavar, nem rossz, amikor hirtelen kispriccel?

Nekem volt egy kellemetlen ilyen élményem még jó sok évvel ezelőtt, de azóta sem vágyom arra, hogy a számban menjen el valaki.

Illetve ami a férfiak vágya, hogy teljesen bekapni. Nem is tudom, hogy fér be valakinek a szájába egy egész férfi nemi szerv.


2019. jan. 30. 21:23
 1/7 anonim válasza:
76%

Férfi vagyok

Ha nem tudod nem szereted/szertenéd az egész péniszt száddal kényeztetni hát ne tedd kész ha párod ezt nem fogjafel, hogy neked ez nem megy akkor nem biztos, hogy a megfelelő partnerral vagy együtt.

Én is szeretem ha az egész ott van de semmi olyan extra, hogy ne tudjam nélkülözni ez csak amolyan "hoppá ez igen" kategória.

Meghát néha én magam még fogmosás közben is öklendezek akkor meg.

Szájban elélvezés szintén nem szertnéd mert nem találod jónak stb. akkor beszéld meg a pároddal hiszen a szex két emberről szól és bizony az legjobb ha minketten élvezitek.

2019. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Az első barátommal egyáltalán nem zavart. Szerettem, élveztem neki csinálni. Ő az egyedüli aki a szamban élvezett el.

Rá 10 évre, férjnél vagyok, de nem bírom hogy a számba élvezzen.

Oklendezek, minden bajom van. Nem tudom én sem az okát, de kíváncsi vagyok a többi hozzaszolasra


26L

2019. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

A szexben az a legdontosabb, hogy mindketten élvezzétek. Ahogy az első írta. Ha nem akarod, nem kell csinálni.


Egyszer a párommal filmet néztünk. Engem a film annyira nem érdekelt, ezért elkezdtem játszani a péniszével. Ő is elkezdte élvezni és már nem a filmre koncentrált. Kielégítettem orálisan, le is nyeltem minden gond nélkül. Akkor ez egyszer élveztem ezt, azóta soha. Utána mikor kérte, még párszor megkért rá, aminek csúnya öklöndözés lett a vége. Azóta megbeszéltük, hogy orálisan izgatom, de nem mehet el a számba. A mélytorkot pedig mikor felvagyok izgulva szeretem csinálni. Szóval beszéld meg te is a pároddal, hogy neked mi az ami jó, és találjatok egy köztes megoldást. Ha ez neki nem felel meg, nos... sok sok srác van még odakint.

23L

2019. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Egyszerű. El kell lazítani a szádat, hátul a nyelvedet is aztán bekapod amíg bírod. Simán lehet közben levegőt venni az orrodon. Akkor a legjobb nekik, ha rászorítasz a száddal és szívod közben a levegőt. A kézzel is együtt kell működni. Engem nem zavar amikor kispriccel, inkább élvezem és le is nyelem mindig.

15/L

2019. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
27%
21:42 ezt ilyen jól megfogalmazni, szép volt.
2019. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
15 évesen már szopsz mint egy kicsi malac..
2019. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek! :)

Köszi a részletes leírást, egyszer talán megpróbálom!

Érdekes, amit írtál 2-es, nagyon is érdekes.


Igazából szeretném őt kényeztetni, szeretem, ha élvezi. Ez az egy gátol meg benne, hogy nem szeretnék megfulladni :)

2019. jan. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!