Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljam jól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnénk már orálisan kielégíteni egymást, és szeretném a segítségeteket kérni. Nem csináltam még ilyet ezelőtt, és nem is igazán tudom hogy kezdjek neki. Ezt persze ő is tudja, modnta is hogy csak lassan nyugodtan csinálunk majd mindent. (idősebb tőlem, tapasztaltabb is, de hála istennek nagyon türelmes meg megértő) Hogyan csináljam jól? Én tényleg szeretnék neki örömet okozni, de nyilván nem fogom lemélytorkozni első alkalommal. Picit félek is. Tudnátok valami jó tanácsot, praktikát adni?

Meg gondolom ha már ő végigcsinálja nekem (rendesen kinyal), illik lenyelni, nem? Nem undorodom az ilyesmitől meg semmi, nem is azért kérdezem csak ajj annyira szeretném jól csinálni. Üzenetet is írhattok. A válaszokat előre is köszi. :)



2019. jan. 7. 18:06
 1/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
72%

Ne fogazz mert az fáj, a többi menni fog, csak gyakorolj szorgalmasan, rá fogsz érezni az ízére :)

Ha nem akarod lenyelni, köpd ki egy zsepibe. De ha már a szádban van, nem mindegy?

2019. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is féltem az elso oraltol, de nagyon ügyes voltam meg is lepődtem. Csinálj ugy mindent ahogy szeretned, jatszadozz vele, figyeld a reakcióit. Par alkalom utan bele jossz.
2019. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rockarc ***** válasza:

No para, segiteni fog, igazabol nem egy nagy szam. Nyugodtan kezdd el, ahogy gondolod es probalgasd, egybol latni fogod a reakciojat.


42F

2019. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először csak simogasd, aztán puszilgasd, könnyebb úgy ráhangolódni egy nőnek, ha nem egyből hamm be :D

Aztán igen, figyeld a reakcióit, vagy akár kérdezd is meg, hogy így jó? De gyanítom elsőre bárhogy érsz hozzá a száddal, nyelveddel, jó lesz neki :)

2019. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs univerzális metódusa annak, hogyan jó. Minden férfinek más esik jól, és te is időközben fogsz rájönni, hogy neked mi kényelmes, és mi okoz élvezetet. Például, hogy rájössz mennyire mélyen tudod bevenni, ha egyáltalán azt szereti. Első körben makkal és környékével játékkal nagyon nem lősz mellé, és talán a sebesség. Ha nagyon lassan mélyen hosszan nagy nyelvfelülettel masszírozod a makkot és a farok törzsét, az elég bitang érzés tud lenni nekünk.

A lenyelés ne legyen megfelelési kényszer, mindenkinek lehangoló tud lenni ha hányinger érzel utána. Neki okozhat lelkiismeretfurdalást is. Próbáld ki, ha úgy érzed, s legfeljeljebb utána mondod neki, hogy "figyu nem baj ha leközelebb csak kiköpöm utána?" Vagy akár előtte is, ha úgy érzed nem mered. A legtöbb férfinak elegendő az is, hogy ha látja, érzi, hogy a szájában ment el a kedvesének. Még egy trükköt javaslok, amivel kiváló lövésálló lehetsz, akármennyi cucca is van a párodnak. Gyakorold azt, hogy csukott szájjal orron lélegzel, majd kinyitod a szádat, de még mindig orron lélegzel. Ha elsőre nem megy, kezdj el egy üres nyelést, és érezni fogod, hogy a nyelved felsimul az inyvitorlára, ekkor az orrodon kapsz levegőt, a torkod pedig zárva. Ekkor nyitott szájjal teljesen nyugodtan tudsz lélegezi, s nyugodtan tudod fogadni a végkifejletet. Sőt ekkor még ízeket sem érez az ember, legalábbis az én párom azt mondta. Egyedül a nyelés után, illetve kiköpés pillanata után érzett maradék ízeket.

2019. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fuh köszönöm az eddigi válaszokat :)
2019. jan. 8. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Partner nélkül nehéz, de mivel neked van, nincs gond. Szépen elkezded csinálni aztán majd irányít a partnered, hogy NEKI MI A JÓ. Mert mint a szexet is; Mindenki másképp csinálja (LGT). ;-)
2019. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!