Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neketek is rosszul esne ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neketek is rosszul esne ha az mondaná a "barátnőd" hogy milyen kicsi?

Figyelt kérdés

Pár napja pettingeltünk, és akkor mondta. Nagyon nagyot csalódtam benne. Már nem szeretem őt. Ezek után mert megbántott. Én sem mondtam hogy milyen kicsi a melle, mert ugye nem tehet róla.

Ti sem találkoznátok vele többet?

Tényleg ennyire kicsi a 14.5 ?


2019. jan. 30. 22:36
1 2
 1/14 David134 ***** válasza:
81%

A barátnőd bunkó,ennyi.

Lehet ő más méretekhez volt szokva,de ez amúgy bunkóság.

Keress mást aki úgy elfogad ahogy vagy!

2019. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem érzett semmit, a méreted tényleg kicsi.
2019. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én beszélnék vele, mert ahogy mondod, nsm tehetsz róla, hogy hogyan néz ki és mekkora. Akik eleve ezen fennakadnak, hogy elég nagy-e azokat elvből nem is értem. Szal én előbb kifejteném neki, hogy miért menjen a pics ába
2019. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem vagyok ilyen hisztis és tényleg kicsi. Nem mondott semmi sértőt csakhogy kicsi, mert tényleg kicsi.
2019. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én tuti beszóltam volna neki valamit, hogy salátás vagy döglötthalszagú a phuntzee-ja, vagy aszimmetrikusak az areolái, vagy hasonló.
2019. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mi voltunk ott így önmagában ez tényleg bántó de lehet nem ez volt a célja csak ami a szívén az a száján típus pl mindesetre talán a legjobb ha otthagyod mikor én hasonló helyzetben lenulláztam a csajt és zokogott meg egy év múlva is visszahallottam hogy önértékelési problémái voltak hát nem voltam büszke és elismerem jobb lett volna csak szó nélkül szakítani.
2019. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel a lendülettel adtam volna ki az útját.

Bunkó es kesz. Keress olyan lányt aki komolyan szeret.


Mellesleg a méreted átlagos. Nem kicsi.


23l

2019. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell ezt annyira mellre szivni :D attol meg siman elvezheti veled a szexet,amiert most hirtelen kicsinek tunt a farkad...

Amiert valaki nem mond ki valamit,attol meg siman lathatja az igazsagot..es ha ki is mondja,az nem biztos hogy bantani akar,vagy beszolni :D

2019. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is ekkora, és 3x megy el a barátnőm aktus közben, hüvelyi orgazmusa is van... szóval saját tapasztalatból mondom, hogy nem kicsi!


Attól függ milyen a viszonyotok. Az enyém is néha viccelődött eleinte, de visszavágtam neki mindig, és leszokott róla.


Én tudnám őt piszkálni, hogy nem bírja, mert 5 perc alatt elmegy, de nem teszem mert szeretjük egymást.


A csaj útját add ki, és mondd oda hogy jó gusztustalan polipszagú neki. Neki rosszabbul fog esni mert nem gondolja hogy egy törékeny nőcskének valaki odamond valamit. De meg is érdemli


21F ;)

2019. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos előtted nagyfarkú palija volt és bejött neki, jobban élvezte. A tied még az átlag felett is van. Ha neki fontos a farokméret akkor eszerint válasszon partnert.
2019. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!