Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a barátnőd megcsalna az...

Ha a barátnőd megcsalna az unakatestvéreddel, akivel kicsi korod óta szinte testvéri a viszonyod, kire haragudnál jobban?

Figyelt kérdés
2 hete tudtam meg. Egyszerűen nem tudom, hogy kire kéne dühösnek lennem... Bár egyikkel se szívesen találkoznék most össze. Nem járna jól.
2013. aug. 22. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ha logikusan nézed akkor a rokon volt inkább a ludas, mert barátnőd még akárhány lehet, de a rokoni kapcsolatot nem tudod megszüntetni. Ilyenkor nem árt gondolkodni, hogy mondjuk egy közös családi/rokoni ebédnél milyen kínos lesz a szitu. De persze kettőn áll a vásár, egyiktől sem volt szép dolog.
2013. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Én is ezen agyalok. Nemsoká pont közeleg egy családi esemény. Szülinapozás. Kellemes lesz, nem tudom, hogyan kéne kezelnem a helyzetet?
2013. aug. 22. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:

mindkettőre

szülinapon meg nem jelennék meg, érdekes lenne a kérdés hogy : Hol van xy (te) ?

2013. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyikre se tudnék 'jobban' haragudni, mindkettőt megutálnám egy életre... családi eseményen meg nyugodtan nézz át rajta, nem kell balhézni, de jópofizni se. mintha ott se lenne
2013. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt hasonló. Csak én lány vagyok. Az unokatesómra haragudtam jobban.
2013. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyformán


Viszont az unokatesőmmal valőszínűleg kibkülnék idővel (jó hosszú idővel)

De a barátnőmmel sosem, ha nem unokatesóval csal meg akkor sem...

2013. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel se állj többet szóba. A rokon rosszabb.
2013. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
A hiedelemmel ellentétben a megcsaláshoz három ember kell. Kettő, aki csal, és a harmadik, aki nem elég jó ahhoz, hogy hűek maradjanak hozzá. Ezek után kire haragudnék jobban? Magamra, vazze!
2013. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A hiedelemmel ellentétben a megcsaláshoz három ember kell. Kettő, aki csal, és a harmadik, aki nem elég jó ahhoz, hogy hűek maradjanak hozzá. Ezek után kire haragudnék jobban? Magamra, vazze!"


Ja, meg még ott van az az eset is, amikor mindegy, a harmadik fél milyen, mert a barátját/barátnőjét vitte a vére, és kész...


A kérdésre válaszolva: a csajt dobni, unokatestvér ha most átvágott, máskor is át fog, szóval vele takarékra tenni a viszonyt a köszönés alatti szintre.

2013. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit régi kérdés, de leírom a hasonló esetem.

Nekem legjobb barátnőm előttem csókolta meg a pasimat.

A csávót jól megvertem miután abbahagyták.

A barátnőm bocsánatot kért (ittas volt), de nem haragudtam rá. Ha a pasi ezt ott előttem megteszi a barátnőmmel, akkor a hátam mögött kitudja miket csinál...

Szarul esett nagyon, de örültem, hogy kiderült még mielőtt pl lenne tőle egy gyerekem.


Persze azóta a csajt távol tartom a páromtól :D De szerintem ő azt se hagyná hogy megcsókolja, legalábbis nem láttam még jelét rajta.

2013. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!