Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajokaz kiábranditó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokaz kiábranditó egy alkalminál ha a pasinak nyugalmi állapotban kicsi?

Figyelt kérdés

Esetleg már az alsógatyán keresztül látjátok, hogy kicsi...


Mennyire vagytok tisztában azzal, hogy a nyugalmi helyzetben lévő pénisznek nincs jelentősége, még akármekkorára nőhet mereven?


Volt már, hogy emiatt szakítottatok megegy együtétet, még mielőtt merev lett a partner pénisze?


2019. jan. 31. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban mindenkinek kicsi. Ha a csaj pedig fadarab az ágyban, akkor az is marad.
2019. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy ilyennél már nyugalmi állapotban lássa a csaj a csávó farkát. Ha alkalmi az nem azt jelenti, hogy ott helyben rágerjednek egymásra? Akkor meg csak megnő valamennyire, mire a vetkőzésig jutnak.
2019. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettessel értek egyet.

Ha belépünk az ajtón, lerántom a nadrágot, és nem áll a zászló, azt fogom inni, hogy impotens.

És nem lesz érdekes, hogy mekkora petyhüdten.

2019. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-assal nem értek egyet. Oké, hogy ránézek egy nőre és jó anyag, de ettől még ránézésre nem fogok görcsbe állni (főleg ha le sem vetkőzött).
2019. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es

a ránézés és a vetkőzés között azért van néhány lépés, minimum csókok, és simogatás...

van ott idő merevedést produkálni.

2019. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kell attol egy pasi farkanak allnia mert nincs ratja ruha. nekem ennel tobb inger kell. pl csokok es a bnom meztelen testenek a tapogatasa, erzese h o mennyire nedves. nekem ettol all fel. 33f
2019. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!