Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire jók ezek a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jók ezek a szexpartner és társkereső oldalak, amik ráadásul rfizetősek?

Figyelt kérdés
Érnek valamit? Nem kamu oldalak?
2019. febr. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyikekre gondolsz? Ami szexpartner kereső, ott prostituáltak hírdetnek.
2019. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
benaughty ra gondolok
2019. febr. 1. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
fizetett emberek vannak rajta és elsősorban a lehúzásra megy. Ha mákod van találkozhatsz nem beépített emberrel.
2019. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szexrandi.hu

Eropolis.hu

Ezek jók

A szexrandin elôfizetés nélkül sokmindent nemtudsz, de megéri mert a többség nem vesz. És tênyleg elônyt jelent.mert ìgy tudnak neked ìrni. Kb 2700 ft

Az eron 500.

2019. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyeken 100 csajra jut 1 pasi.

Lehetetlen küldetés.

2019. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szinte mindegyiken fent vagyok, de csak kamus, és komolytalan emberek vannak csak ott. egy nő sem ír vissza, ha egyáltalán nő az illető. Szégyen hogy nem lehet találni egy normális nőt sem pedig nem vagyok egy csúnya pasi. Egy oldal szerint 10/8,7.
2019. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!