Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szórakozik velem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem? Vagy tényleg lefeküdne?

Figyelt kérdés
Rólam annyit hogy eszméletlen csúnya vagyok, és a lány meg egy 10/10 tökéletes test, arc stb.. dumálgattunk picit videohivásba és ott felvettetve hogy átmehetnék hozzá, mondta hogy mit csinálnánk meg hogy ma vagyis tegnap szabadnapos meg picit mutogatta magát, aztán mondtam hogy én simán felmegyek pestre hozzá meg ilyesmi, aztán basot válaszolni uzibe, aztán délután meg elkudtem melegebb éghajlatra, arra se írt semmit, aztán este megint videohivásoztunk és mondta hogy meló után átjöhettek, meg hogy írni fog meg ilyesmi, ti mit gondoltok? Most ez mi? Az durva lenne ha a poén kedvéért bele menne, de miért jó szórakozni?

2019. febr. 2. 01:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És roma származású a csaj, én chat alternatív-án dobot ossze minket (ott ossze vissza dobálja random az embereket be, aztán megatta a facebookját, és később is csak ott beszáltem vele
2019. febr. 2. 01:59
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagyis, úgy értem hogy amikor újra osszedobot mindent azon a saron
2019. febr. 2. 02:01
 3/15 anonim válasza:
68%
Hát elég valószínű, sok ilyen lány van hogy beszopatja az adót fiút aztán a találkozón sehol semmi, de az irasodbol látszik hogy csak atbasz
2019. febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Spiritrobber ***** válasza:

2 nap beszélgetés... illetve összességében pár óra beszélgetés után nem tudom mit vársz tőlünk főleg, hogy túl sok minden ki sem derült.

Biztosra úgy mehetsz ha felutazol aztán kiderül mi újság.


Ne azzal foglalkozz hogy te milyen ronda vagy... mert mindig lesz olyan ember aki számára szép vagy.

2019. febr. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Osszesen kb fél órát beszéltem vele, és uzenetbe pár mondatot
2019. febr. 2. 02:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén én az ilyen indián lyánykákat hanyagolnám bármennyire is jól néz ki
2019. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ugyse kaphatom meg, sajnos
2019. febr. 2. 03:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkaphatod. De akkor vele együtt a családját is!
2019. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Juj
2019. febr. 2. 04:01
 10/15 anonim ***** válasza:
...vagy a strigóját...
2019. febr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!