Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A normális fiúknak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális fiúknak miért ilyen nehéz a barátnő találás?

Figyelt kérdés

A normális alatt azt értem, hogy nem iszik, cigizik, drogozik, nem fekszik le minden héten más lánnyal, nem beképzelt, szereti a barátnőjét, megbízható, nem csalja meg.

Én úgy veszem észre hogy a legtöbb lánynak nem az ilyen fiúk kellenek, hanem pont az ellenkezője. Ez miért jó? Miért nem vonzóak a normálisak?


2019. febr. 2. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem nehéz. Nem kell hozzá se jóképűnek lenned, se kigyúrt félistennek. Elég hozzá egy esszenciális összetevő. Pénz. Ha az van, van saját lakás, saját kocsi, ájfon 20- as. Olyan nők között válogathatsz akik között csak szeretnéd. Személyes tapasztalat.
2019. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért, miért? én normális lány voltam, kedves, aranyos, célokkal, hűséges típus. félénk, de szeretettől, megértéstől felengedő, gondoskodó csaj.....aztán mégis megalázott, szemét volt velem a pasim. Kérdeztem napokig, hetekig hogy de miért???

Na, aztán felszívtam magam, azt mondtam, én tudom ki vagyok, mennyit érek, nem fog leírni senki!

Féléven belül lett pasim. Olyan, akinek számítottak a fent említett dolgok.

2019. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 StevenUp ***** válasza:
24%

Az ilyen pasik unalmasak, nem lehet róluk beszélgetni barátnőkkel nem lehet drámázni és nem lehet játszani a szappanoperát... Szóval ezért nem kell senkinek normális ember

De tény hogy pénz kérdése egyedül

2019. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

az a baj sokak mellette lúzer mentalitással állnak a csajozáshoz is

hogy ha a csaj nem beszél vele, ő oda se mer menni hozzá

ez nem normális egy a nyuszi lúzer kategória kb

várod a sült galambot, de már tenni nem mersz érte, akkor szerinted az kinek kell?

még az aranyos visszafogott lányok nagy részének is olyan pasi kell aki keményen megdugja és nem csak simogatja az ágyban


én normálisnak tartom magamat mégsem volt soha gondom a barátnő találással, sőt inkább fordítva

és kigyúrt sem vagyok

2019. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"szereti a barátnőjét, megbízható, nem csalja meg." Akkor mendd már meg, minek akar barátnöt találni??? Hány kell neki?
2019. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen pasi is kell nekik csak felszedni nem így kell őket. Megszerezni, megtartani nem ugyanaz.
2019. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez a csak a pénz számít duma annyira unalmas már. Persze, vannak olyan nők, de azok nem a kedves, aranyos, intelligens fajták, hanem a buta pitsa, aki tudja, hogy magától nem állna meg a világban, csak ha valaki tömi pénzzel.

Amúgy attól, mert egy pasi vagány, jó a dumája, még nem kell drogoznia és szarrá csalnia a párját. Az olyan pasiknak nincs barátnőjük, akik amúgy lehet, hogy a csillagokat is lehoznák az égről a csajnak, de nem mernek odamenni hozzá, nem tudnak 2 szót beszélgetni. Nagyon sok számít a stíluson. Ismerek olyan dagi, tokás, csúnya srácot, akinek évek óta egy tök szép nője van, meg gyerekeik vannak, mert annyira jó stílusa van, kedves, humoros, okos, és megszerette a csaj. Ha csak ül valaki és várja, hogy rátaláljon a szerelem, nem fog semmi történni.

2019. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez az ösztöneikből jön. Ugyanúgy mint a magasságfasizmusuk.. 170cm-el nem vagy férfi a szemükben, még a 155cm-es törpéknél sem.. A normális férfit meg max barátzónákba rakják.. Kell nekik a lekezelés, bunkóság, hisz ez teszi számukra férfivá a férfit. Az agresszió a másik férfival szemben, az állandó rivalizálás. Ezek a tulajdonságok teszik a szemükben a férfit férfivá, ja meg persze a jó külső, magasság ÉS a humor együttesen..
2019. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1. Én ilyen vagyok, de ezek ellenére nehezen találok párt magamnak. Sem hosszú távra sem szexkapcsolatra. A társkeresők egy nagy kamus magamutogató semmitérő helyek. A való életben könnyebben megy, de a szabad időhiánya miatt nehezebb. Vannak itt olyan nők aki tényleg a rendes normális férfit keresik?
2019. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Mert a "normális" pasik halál unalmasak. Én cigizek, iszok és drogozok, és egy hozzám hasonló életfelfogású pasit keresek. Azt akarom hogy belevaló legyen és tökös. De még mindig szingli vagyok 18 évesen.
2019. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!