Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha 25 évesen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 25 évesen se akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
Valahogy sohase akartam, csak teher lenne a nyakamon,mindig hülye közös programokat szervezni meg ilyenek... Szerintetek, ha 25 évesen nem akarok társat magam mellé, akkor később kb esélytelen lesz?

2018. máj. 25. 14:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem nem akarsz, csupàn megszèpíted magadnak hogy ne legyèl depis a bènasàgod miatt.
2018. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

K... anyját már ennek a kategóriának, véletlen rosszra nyomtam :D


1. Bénaságnak semmi köze ehhez, csak szimplán nem érzem, hogy nekem kéne egy barátnő..

2018. máj. 25. 15:07
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
A mai fiatal srácok nem szeretik lekötni magukat. Buliznak és alkalmi kapcsolataik vannak csak. Végülis jólvanezígy. Éld ki magad. A korodbeli csajoknak, akik komoly kapcsolatra vágynak, meg ott vannak az idősebb palik. Mindenki jól jár.
2018. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bulizni se... Meg csajozni se...
2018. máj. 25. 15:18
 5/24 anonim ***** válasza:
27%

Önmagában csajt sem akarsz magad mellé, vagy csak barátnőt?


Ha csajozni sem akarsz, akkor az nem normális.

2018. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Hát akkor talán lehet, hogy mégsincs veled minden rendben. Egy pszichológus lehet, hogy sokat segítene.
2018. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem akarok barátnőt egyáltalán.


Csajozni meg azért nem, mert túl nagy befektetett energiát igényel, és nem garantált a siker. Egy egyszeri kalandért ez nem éri meg, így prostikhoz járok.

2018. máj. 25. 15:29
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
Én sem akarok barátnőt, de nekem soha nem is volt, inkább kutyám meg macskám lesz, sokkal jobbak, mint akármelyik ember. 29/F
2018. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Ne izgulj, töki.

Nem lehet mindenki “normális”.

Én 35eves vagyok, és nőnemű, ám én sem akarok kapcsolatot.

Bulizni szoktam, néha. Szexelni is szoktam. Sok helyre eljárok, utazgatok, túrázgatok, sportolok, klassz barátaim vannak, de egy dolog van, amitől kiver a víz. Mégpedig az, hogy lekössem magam valaki mellett.

Nem akarok senkinek a “cicája”, “drágája”, “édese” lenni. Nem akarok senkinek elszámolni, hogy éppen hova megyek, kivel vagyok.

Volt kapcsolatom, több éves. De rájöttem, hogy az nem én vagyok.

2018. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Osztom a véleményed utolsó!
2018. máj. 25. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!