Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet gyakorolni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyakorolni azt hogy tovább bírjuk a szexet mi férfiak?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, milyen trükkök vannak?

Aktív szexuális életet élek, ha nagyon kívánom a lányt simán elsülök 4-5 perc alatt, vagy annyi sem kell, másodjára meg akár eltudom húzni egy órára is. Nyilván valamilyen szinten normalis, de azért még is csak gáz ez a pár perces elsüles.



2019. febr. 3. 08:56
 1/3 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Mindenki más, ezért nem biztos, hogy nálad is így működik. Én folyamatosan évtizedekig gyakoroltam, hogy már az elsőt is el tudjam húzni, akár egy (vagy több) órára is, mert arra jöttem rá, hogy a legnagyobb szuperorgazmust az első és sokáig elnyújtott szeretkezés után lehet átélni.Én többféle dolgot csináltam ennek érdekében. Pl. Már az elejétől kezdve próbáltam elterelni a figyelmemet. (Pl. háromjegyű számokat adtam össze fejben)Aztán, ha éreztem, hogy túl közel kerülök lassan az orgazmushoz, akkor abbahagyom és elkezdem nyalni a puncit. Azután újrakezdem. Ezt lehet többször is váltogatni. Lehet a pózokat is váltogatni.Azt tapasztaltam, hogy van olyan, amikor átesik az ember egy "holtponton" és azután már sokáig bírja, de gyakorolni kell. (A lányok nagyon hálásak érte!!!)Főleg, ha kicsalsz belőlük 2-3 orgazmust, mire te egyszer elmész.
2019. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Háát hálisten én még 20-onévesen sem voltam egy gyorsanelmenő.

Volt is 3.-os gimis koromban egy atomjó 24 éves csajom.

Bár nem voltam az osztályban egy alfahim központi tipus, ezért nem is értette senki, miért jön elém a sulihoz minden másnap az az atomjó csaj :-)

Hát ezért, mert simán elszexeltem félóráig is.

Persze előtte őt már elnyaltam vagy egy órát :-)

És ez mára sem változott :-)

2019. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Fujjj heterok
2019. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!