Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem jövök be a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jövök be a lányoknak? Kipróbáltam egy tippet de visszautasító reakciót kaptam. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Mondták hogy álljak hozzá nýiltan jelezzem a lánynak h tetszik.

Így kipróbáltam amikor a munkaügyi központba mentem jött szembe két csinos lány én pedig szemkontaktust kerestem az egyikükkel ami meg is volt és mosolyogtam úgy néztem a szemébe végig és mikor majdnem mellettük voltam biccentettem egyet a fejemmel de hallottam hogy mondta az egyikük hogy "jesszusom" a másik mdg hogy "te jó ég"


Szóval csúfos kudarcba fulladt a csajozási próbálkkzásom pedig mondta már anyukán is hogy büszke rám hogy ilyen jóképű fia van de vihetnék már egyszer haza egy lányt.


Az én felfigasomban van a hiba? Igy mar nem is merek mar kezdemenyezni lanyok...


2019. febr. 3. 14:57
 1/5 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Egy próbálkozàs nem próbálkozás... ha minden egyből sikerűlne... huhh az király lenne....
2019. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy fejbiccentéstől mit vártál? :D

Oda kell menni és dumálni velük.

Az meg, hogy anyád azt mondja jóképű vagy, pont hogy nem jelent semmit.

2019. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.

Nézd nem szabad feltűnően csinálni

2019. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 nél sokkal több probálkozás kell. Mire teljessen kifogsz égni a sorozatos kudarctól arra fogsz bele jönni tapasztalat:).
2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ugy kamu ahogy van

A biccentes altalaban egy koszonesi format szokott jelenteni amire vegkepp nem reagal senki jesszusommal meg jóéggel

Pláne hogy ennyitol mar nem mersz tobbet kezdemenyezni? Hat eleg gyenge sztori

2019. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!