Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben az esetben a lányban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben a lányban van a hiba?

Figyelt kérdés
Ha egy kapcsolatban a férfi kerüli, hogy kényeztetnie kelljen a partnerét ilyen-olyan módon, akkor az azért van, mert nem tartja kívánatosnak (csúnya, rossz ízű-illatú, taszító a nő bizonyos helyeken)? (A nő egészségügyileg és higiéniailag is rendben van, és a férfi megtette ezeket a dolgokat az előző kapcsolatában.)
2018. jún. 17. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, a legtöbb esetben nem, de akár benne is lehet.


Kevés az infó.

2018. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
A lány hibája, hogy itt kérdezi meg és nem a párjától.
2018. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Engem a barátom először kinyalt, azóta sem. Féltem, hogy velem van valami, de amúgy meg jókat szexelünk, szóval nem értettem (fordított esetben ha pl. szagos lenne, én tuti nem engedném magamba). Múltkor szóba került a téma, akkor mondta, hogy ritkán van olyan kedve, ezért nem teszi. Én hiszek neki.
2018. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Milyen egyéb infóra lenne még szükség?


A férfi verbálisan bizonygatja, hogy mennyire kívánja, de tettekben ezt nem fejezi ki, és szembesítéskor is tagadja. Arra fogja, hogy véletlenül alakulnak így a dolgok.

2018. jún. 17. 10:34
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Célszerűbb lenne a "férfit" megkérdezni ezzel kapcsolatban... az, hogy az előző kapcsolatában megtette, nem jelenti azt, hogy szívesen is tette... lehet már akkor sem tartozott a kedvenc tevékenységei közé... Más... Nem mindig a higiénia az ami gátat szab egy ilyen helyzetnek, nyilván egy nő sem szeretne mindenkit lesz@pni, még akkor sem, ha tudatában van annak a ténynek, hogy a partnere tisztálkodott előtte...
2018. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De kézzel sem ér hozzá. És máshol se nagyon.
2018. jún. 17. 10:36
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Engem egy friss punci illata nagyon beindít.

Nekem is vannak kedvenc punciaim, illetve tulajdonosa, akinek a punija jobban vonz a nyalásra, de ha friss és tiszta akkor mindegyiket szeretem.

Itt inkább a pároddal lehet a gond, hogy nem ér hozzád...

2018. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy egy felizgult férfi mindenképp kívánatosnak tartja azt a nőt, aki ott van előtte, kivéve, ha a lánnyal valami nagy baj van.

Lehet, hogy genetikailag van valami rendellenessége a nőnek.

2018. jún. 17. 10:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy a pasi nem kívánja az egyéb fajta testi kontaktust... Mi innen a netről sosem fogjuk pontosan meghatározni az okát és amennyiben valami genetikai problémája lenne a lánynak, az feltűnő lenne... az elképzelhető, hogy nincs meg az a szikra, hogy nem szereti a nőt igazán és ezért csak a saját fizikai szükségleteit elégíti ki vele a férfi
2018. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez volt a háttérben. Azért itt kérdeztem meg, mert a kapcsolatban sem kaptam választ erre a kérdésre, akárhányszor felhoztam és utána sem. Mindig ragaszkodott ahhoz, hogy nagyon szerelmes a mai napig.


Csak nekem nincs rajta kívül más tapasztalatom, és tudnom kell, hogy hányadán állok magammal, hogy tisztában legyek a hiányosságaimmal.

Célszerűbb lett volna úgy feltennem a kérdést, hogy egy férfi milyen okokból kifolyólag bánik így a partnerével?

2018. jún. 17. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!