Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal, max 26 éves csajok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, max 26 éves csajok, ti hogyan álltok a szexualitáshoz, vagy párotok szexuális igényeihez, étvágyához?

Figyelt kérdés

Szóval az lenen a helyzet, hogy házasok vagyunk, van egy 3 éves kislányunk. A szex sosem volt az a mindenben klappol kettőnk között dolog, de mindketten szeretjük egymást, és ezért én elviseltem..elviselem, neki pedig tökéletes.

Szexuális életünk feleségem részéről annyi ,hogyha Ő bevan indulva, akkor dugjam meg, elélvez, aztán kész, előjáték is egyoldalú. Az én igényeim, amik totál hétköznapiak szerintem pedig le vannak sz...-va. PErsze megbeszéltük, tudja, de nem tud változtatni, mti csinálni.

Sok sráccal beszéltem már erről, mindenki azt mondja, hogy a szexuálsi kielégülést máshol kell megtalálnom. DE NEM AKAROM!

Egyetlen személlyel szeretném megtalálni a testi-lelki kielégülést.

Tud valak isegíteni ,tanácsot adni?

Tudom, kevés a részlet, de ide nem tudok mindent leírni.

25/f



2019. febr. 4. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Minden nap igénylem,legalább 1x.


Nem passzolnak az igényeitek. Elbeszélgethetsz vele,de nem valószínű nagy változás szerintem. Ha megcsalni nem akarod,akkor marad a nélkülözés.


21n

2019. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Az lemaradt,hogy párkeresésben vagyok, de nem alkudnék meg a szexuális igényekben. Napi 1 legalább.
2019. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Osztom az 1-est!
2019. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát lányok... nem jó hírek...

Megcsalni nem akarom. Hogyan lehetne kitágítani szexualitásának beszűkült határait?

2019. febr. 4. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vágyik többre, hiába csinálsz bármit, legfeljebb átmenetileg lesz hajlandó gyakrabban. Beszéljetek róla sokat, hogy konkrétan miért zavar a viselkedése. Tehát nem általánosan, hogy nincs szex, hanem lebontva kisebb eseményekre, pl. az előjáték hiányára, vagy arra, hogyan utasít el amikor kezdeményezel. Próbáld megfogalmazni, mik azok a részletek, amik leginkább zavarnak, és ezeken próbáljatok változtatni.


Semmiképpen ne mutasd felé, hogy teljesíthetetlen elvárásaid vannak. Ne az legyen a cél, hogy napi 2x szexistennőt játsszon (természetesen túlzok), hanem kérd meg, hogy néhány apróságra figyeljen oda jobban, amik neked a legfontosabbak. Természetesen akkor működik, ha te is hajlandó vagy változni olyan dolgokban, amik őt zavarják. Akár szexben, akár más téren.


Ha egyáltalán nem nyitott a kisebb változásra sem, akkor nagyon nehéz lesz fenttartani ezt a kapcsolatot. Nőként én semmiképpen nem választanék hosszútávra olyan partnert, akivel ennyire eltérőek az igények, mert igenis fontos szempont.

2019. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából az az érdeke,s hogy régen többször is csúcsra vittem egy aktus során.

Élvezlsig nyaltam előjétákként, képest voltam pusztn a mellbimbóival az egekig juttatni. Aztán jöttek gondok...családik, és zuhanórepülés, holott közben rendeződött minden.

Jött a gyerek, azóta pedig mgé több a kifogása.

2019. febr. 4. 13:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg aki korosztályon belül van, és lenen kedve segíteni, átbeszélni a dolgot, írjon már rám, kérlek.
2019. febr. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!