Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok ahhoz ha egy nő így áll a szexualitáshoz?

Figyelt kérdés

Csinos nőként úgy állok a szexhez, hogy nem fekszek csak le azért valakivel mert esetleg egy pillanatra van vonzalom. Nem vagyok hajlandó ürítő tartályként szolgálni idegen pasiknak..

Hanem csak is akkor fekszek le férfival, ha kapcsolatban vagyunk és nagyon nagy az érzelmi és fizikai vonzerő.

Ebből kifolyólag 23 éves koromra 1 férfivel voltam együtt szexuálisan, aki a barátom és imádom.


Ti mit gondoltok egy ilyen nőről? Ritka kincs, vagy inkább cikinek tartja a többség?



2017. okt. 17. 06:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Értékelni lehet, es szamomra ez nagyon megfogna.
2017. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert ugye most sokat lehet hallani a szexuális zaklatásokról, hogy felnőtt nőket a karrierükért molesztálnak, le fekszenek velük. Nos én biztos hogy nem hagynám magam, egyszerűen nem tudnék azzal a tudattal élni hogy egy beteg állat belém élvez és nekem ettől kéne előre jutnom. Undorodok még a gondolattól is hogy végig menjek nemtom hány emberen a karrier miatt.

Sok nő még is megteszi, ill. úgy látom hogy vonzó a férfiaknak a nagyoon szexi, magát nagyon kellető nőcskék.

2017. okt. 17. 06:47
 3/36 anonim ***** válasza:
68%

Ha van barátod, akkor miért érdekel mások véleménye? Itt sokszor írják egyébként pasik, hogy nem számít, milor van szex. Ez nem igaz, ha a randizás túl korai szakaszában van, általában utána nem vesznek már komolyan(ezt barátnőim példáján látom, én várni szoktam). Szóval mindenképp jó, ha van az emberben tartás, de ez férfira-nőre egyaránt igaz, én sem veszek komolyan olyan pasit, aki túl hamar akarna megfektetni.

21N

2017. okt. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem ritka eset, sok ilyen lány van, egy percig se gondold, hogy te egy hű de különleges nő lennél. :)
2017. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Neked a szex valami nagyon fontos dolog. Masnak nem az, csak szorakozas. Ahogs teged sem szabad, hogy senki megszoljon ugy mast sem kellene. Nem vagyunk egyformak, fogadjuk ezt el. Csinald igy ahogy irod, s nem fogod rosszul ereznu magad. Ha mas szereti a gyors egyejszakas szexet, az meg teged ne zavarjon.
2017. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően ez egy jó mentalitás lenne. De ahogy itt keresed az önigazolást, inkább egy túlkompenzáló emancipuncinak tűnsz csak
2017. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Szálljatok már le erről a nem szeretkezek első alkalomkor, nem fekszem le sok pasival/nővel, nem maszturbálok...

Sem az ember maga, sem egy párkapcsolat nem ettől függ!

Ne azért feküdj le a másikkal mert ezt láttad, hallottad, vagy ezért ne feküdj le.

Én 20 éve vagyok a feleségemmel, első alkalomkor összefeküdtünk, mert kívántuk egymást.

Van két szép gyermekünk, és a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba.

Vannak emberi jellemvonások, szükségletek, amit sosem tagadtunk meg! Akkor fogsz felnőni kedves kérdező amikor nem azt írod, hogy ürítőtartály vagy, hanem azt, hogy nekem is jó volt, és neked is.

Vagy te is elvetted ami neked kell, és a másik is akivel együtt voltál.

Ha neked nem jó minek szeretkezel?

Minek szeretkezel ha te nem élvezed?

Azért, hogy megfelelj a többségnek?

Azért ne csináld!

2017. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
41%
Érdektelen vagy a számomra. A szexuális frusztráció utoljára a múlt század elején képviselt társadalmi értéket.
2017. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csúnya vagy
2017. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%
#3 vagyok, látod, ahogy írtam, itt az összes pasi azt hangoztatja, hogy első randin szexelj, de a valóságban, ha ez tényleg így történik, 90%-ban nem lesz belőle komoly kapcsolat. Mert azt fogják gondolni, hogy milyen könnyen kapható vagy, biztos más alá is ilyen könnyen befekszel. Könnyen jött, könnyen megy. Persze, ha jól esik, miért ne, de komoly kapcsolatra általában nem ilyen párt keresnek az emberek.
2017. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!