Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van baj az egyéjszakás kalando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baj az egyéjszakás kalandokkal? Nem heti 5 nap mással nyilván. De ha néha van egy-egy, az elítélendő? És mi a baj vele?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs joga elítélni senkit. Ha neked jó, akkor csináld
2019. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%
Nézzük máshonnan. Neked jó azt hallani hogy te sem kellesz második alkalomra? Jót tesz az egódnak? Akkor hajrá.
2019. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem jó, persze, hogy nem. De ha ez úgymond le van tisztázva az elején, akkor gondolom senkinek nem fáj, hogy nem keresem másodszor, illetve akkor a másik nem megy bele már az elején, nem?
2019. febr. 4. 13:43
 4/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

#3

Félreértettél.

Az egyéjszakás kaland egyrészről tök vagány meg minden, másrészről viszont bele kellene gondolni, vajon miért van az hogy a másik nem is akar második éjszakát? Miért csak a saját kielégülésemre gondolok? Ha guminőként vagy műfaszként használom a másikat, vajon én meddig maradok EMBER?

2019. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sosem volt még egyéjszakás kalandom, de ha találok olyat, aki engem néz eszköznek, én meg őt, tehát csak szexre vágyunk, akkor? Pont idegenektől, de megerősítésre vágyom, hogy milyen is ez. Akár tapasztalatokra
2019. febr. 4. 13:56
 6/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

#5

Van egy típus akinek meg az egyéjszakás, sőt csak ez megy.

Én kipróbáltam, nem igazán jött be. Olyan mintha krváznál, csak "ingyért". Azért egy minimális kötődésre szükség van, anélkül csak ágy-torna van, nem szex.

2019. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindketten tiszta ban vagytok vele, hogy nem lesz több belőle, és nem is akar egyikőtök sem többet, akkor nem baj.
2019. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél számára egyértelmű, hogy nem lesz folytatás, akkor oké. De a férfiak sokszor csak kihasználják a nőket, és az viszont nincs rendben egyáltalán.
2019. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nőként tettem fel a kérdést, de nem szerettem volna kvázós válaszokat olvasni
2019. febr. 4. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát te tényleg "gyp"-s vagy, elmentek otthonról. Kiprobáltad, kųrva, ágytorna ...

Attól, hogy neked erröl szól az élet, az egy éjszakás még nem feltétlenül ez. Nincs ingyen kųrvaság. "Anyagi ellenszolgáltás, heti legalabb 2x" ez a kųrva fogalma. Ha ingyen... Összehozod a fogalmakat kényedre, kedvedre. Van 2 ember. Megkivánják egymast. Testi örömszerzésnél nem akarnak többet egymástól.

Kiprobáltad állitólag. Akkor nincs jogod minősíteni. Mert hogy felhoztad, igenis lekųrváztad a nőket akik ebbe belemennek.

A pasik mik akkor? Mérnök úr!

2019. febr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!