Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj hogy nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
A baratom 10 perc utan elmegy es utana nem igazam foglalkozik mar velem. Nekem o az elso, azt mondta az elozo baratnoi sem mentek el gyakran, a noknel ez ritka. Szerintem ez tok hulyeseg. Hogy vegyem ra hogy folytassa?

2019. febr. 4. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látszik h elég önző barátod van....
2019. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A barátod egy önző paraszt, csak nem akar veled foglalkozni.
2019. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nagy kamu. Mi mindig egyszerre megyünk el barátnőmmel, nem olyan nehéz ez. Ő valószílűleg tapasztalatlan és nincs tisztában a saját testével. Gyakoroltasd..vagy hagyd ott
2019. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VargaPeter1993 ***** válasza:
76%

Szerintem keres mást!

Egy dolog hogy ha tapasztalatlan és elmegy hamar.

Más dolog hogy egyáltalán nem érdekli veled mi van, attól hogy elment magától az kéne legyen az első hogy folytatja neked máshogy...


Ha rá kel venni, az elég eggyértelmű jele hogy igazáből nem is szeret, és csak magával törődik.

2019. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig kielégítettem a barátnőimet! Most egyedül vagyok. Ismerj meg, és ne pazarold az időd egy ilyen önző pasira!
2019. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves, de egyszerűen közöld vele, hogy rosszul gondolja és el tudnál menni ha egy picit foglalkozna veled szóval kapja össze magát.

Aztán ha ezután sem szedi össze magát és nem töri magát jobban, na akkor tényleg ott kell hagyni.

2019. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem hülyeség. Nagyon sok nő nem tud elmenni és sok férfi azt hiszi, hogy a nő elment. Ami igazán gond az az hogy utána nem foglalkozik veled. Mondd meg neki, hogy igényeled ezt, ha már nem bírja tovább. Ne hidd, hogy a párod egy duracell akit felpofozol, hogy működjön tovább. Tessék megbeszélni vele és elhúzni innen erről az oldalról, mert az itt írt hülyeségek miatt fogsz kiszeretni belőle. Menj és beszéld meg vele.
2019. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"azt mondta az elozo baratnoi sem mentek el gyakran, a noknel ez ritka"

Az a baj, hogy már alapból természetesnek veszi, hogy nem mész el, ahelyett, hogy próbálna változtatni a helyzeten...

2019. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!