Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szexet csak óvszerbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szexet csak óvszerben vagy anélkül is lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretnénk kipróbálni. Olvastam neten, ahol azt írták, hogy csak óvszerben, valahol pedig, hogy a beöntőses tisztítás után lehet nélküle is. Tudom, hogy nagyobb a fertőzés veszély, de ha előtte megfürdünk alaposan, akkor lehet nélküle?

Mindketten az elsők vagyunk egymásnak, egyikünknek sincs nemi betegsége.


Normális válaszokat várnék.



2019. febr. 5. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább óvszerrel
2019. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kockáztatnék egy E.Coli fertőzést!(nézz utána)
2019. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én már vagy 10 ilyen kéerdésre válaszoltam. Lehet gumi, és beöntés nélkül is! Keress rá és olvasgasd hogy miket írtunk!
2019. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell gumi... De tusolni se búvár ruhába menj! Olvass utána sokat nagyon sokat gyakoroljatok probalkozzatok ha nem akarok egy életre tönkre tenni akkor még bőven (hetek, hónapok) várj azzal hogy bedugod a farkad vagy így vagy úgy
2019. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én gumi nélkül szeretem. Jó érzés konkrétan oda élvezni 32/f
2019. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Eleibte erdemes óvszerrel. Ha mar gyakorlottak vagytok, akkor csinálhatjatok nyugottan gumi nélkül. Csak jótanacs persze. Elég régota csinálom és tapasztalt vagyok a témában.
2019. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Bocs az lemaradt, hogy huszon éves lány vagyok.
2019. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mindig ki kell mosni a segglukat,be a zuhanyt es minimum 10xer öblit,ki a fene akar szarral gurigazni,gondolkodjatok már az ég áldjon,aki meg nem mossa ki magara vessen
2019. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha mar gyakorlottak vagytok, akkor csinálhatjatok nyugottan gumi nélkül."

Mi köze van a gyakorlottságnak a fertőzésveszély csökkenéséhez!?


Még beöntéssel sem lehet minden káros baktériumot kiölni (ellenben a jó bacikat is megöli, és egyéb károkat csinál), így ha már mindenáron análra adjátok a fejetek, legalább húzzatok gumit!

2019. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!