Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Több órán át tartó aktusról...

Több órán át tartó aktusról van szó. Most csak a végbél egészségét - a súrlódás miatt - figyelembe véve: melyik a rosszabb? A síkosítóval bekent farok, vagy a síkosítóval bekent ÓVSZERBEN lévő farok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinek a részéről ?
2013. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a végbél részéről, ami a férfi fogadó felet jelenti. Bocsánat, ha nem voltam érthető.
2013. jan. 12. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvszer jobb mert akkor nem leszel aidses
2013. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igy már érthető a kérdés,a gumi a megbizható
2013. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nem ez a kérdés, hanem hogy melyiktől romlik gyorsabban a végbél állapota. A fertőzésveszéllyel tisztában vagyok.
2013. jan. 12. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy melyiktől romlik.

A gumin alapból van valamennyi síkosító, hogy jobban csússzon.

De akármilyen szempontból nézzük, gumi!

Mellette használhatsz síkosítót.

2013. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Haha, nyugi a végbèl állapota nem fog romlani.

A hüvely állapota sem romlik. Mindenképp az óvszert javaslom! Nem csak azért mert megvéd a betegségektől, de a partneredre is vigyaz, hiszen a végbèlen keresztül sok fertőzes bekerülhet!

No para! Gumi es nem lesz gáz!

2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A végbél àllapota mindenképpen romlik,illetve a zàróizom,amit tönkretesz a kívűlről törtènő behatolàs.A külső izomgyűrűt lehet erősíteni,mert ha a belső tönkremegy,akkor csak akaratlagosan tartható vissza a széklet,különben jöhet a pelus.Bàr nem tudom igaz-e,de àllítólag műtèttel màr visszaâllítható az eredeti âllapot.
2014. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!