Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb orál élményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb orál élményetek?

Figyelt kérdés
Kapott és adott

2019. febr. 5. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Adtam a promnak egy olyan nyalást,hogy nem győztem nyelni a puncija nedvét.Cseténbe úgy leszopott,hogy szétdurrant a zacskóm.
2019. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapni nem igazán szeretem.

Legjobb amit adhattam egy csajszinak még pár éve történt. Olyan finom puncit még sosem nyaltam, hihetetlen volt olyan édes mint egy finom lédús barack. Óriási orgazmust okoztam neki imádtam minden percét! 23/F

2019. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Sok van, de mikor egy travi szívott ki,azt érdemes volt hagynom
2019. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csajjal buli után egy lépcsőházban, szétdugtam a torkát :)

Exemmel, minden egyes orál, mivel profin csinálta.

2019. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adott- Kecskeméten a szabadidőközpontban a domb tetején


Kapott- minden orál, amit a páromtól kapok. Rengeteg időt és energiát fordított rá, hogy kitapasztalja, mi a jó nekem.

2019. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!