Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van a férfiakra olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a férfiakra olyan rossz hatással a szex hiánya?

Figyelt kérdés
Én sem sokszor szexelek, mert általában egyedül élek. Viszont egy olyan férfival ismerkedek, aki saját bevallása szerint nem szexelt még. Nem tudom eldönteni, hogy a furcsasága vagy a szex hiánya volt előbb. Mindenesetre rá sokkal rosszabb hatással van ez a helyzet, mint rám.
2019. febr. 6. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés aközött, hogy egyedül élsz és h nem szexelsz?
2019. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:

Mert elvárás.

Én lesz*rom az egész dugás mizzèriát és távolról jót röhögök a sok kangörcsös idiótán és jól érzem magam semmilyen negatív hatást nem tapasztalok pedig most egy ideje nekem sem volt szexben részem ..

2019. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztaltam magamon pedig volt hogy hónapokig nem történt semmi.


Talán a sok hobbim és a szerteágazó érdeklődésem leköt eléggé hogy ilyesmivel foglalkozzak.


F/42

2019. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
,,Talán a sok hobbim és a szerteágazó érdeklődésem leköt eléggé hogy ilyesmivel foglalkozzak.,, Oltas! :)
2019. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Inkább csak feszült, frusztrált lehet amiatt, amiért neki nem adatott meg az, ami a többi férfitársának minden este ott kínálkozik az ágyban. Egy férfi számára elég fontos a szex, ha sosem sikerült összehozni, akkor az nagyon frusztráló tud lenni.
2019. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bummer ***** válasza:
77%

Várjunk, itt fogalom zavar van.

Az alapján amit írsz, a férfi szűz.

És ha ő tényleg igazat mondott (mondjuk van ilyen) akkor teljesen más kategóriába esik testi és lelki működésben, mint azok akik ritkán, vagy sűrűn de élnek szexuális életet és épp van egy hosszabb szünet.

2019. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!