Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől rossz egy szex, lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől rossz egy szex, lányok?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt voltam egy lánnyal és egyáltalán nem élvezte azt mondta utána hogy nagyon fájt. Többet nem akart velem találkozni.

Tapasztalatlan vagyok nagyon ez volt a legnagyobb gond, és túl hamar dugtam be. De szerintem a lány is hibás mert csak feküdt mint egy hulla.

Nagyon el ment a kedvem a szextől.


Korábban volt már hogy jót szexeltünk egy lánnyal. De a két héttel ezelőtt eset miatt szomorú vagyok.


2018. dec. 29. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A te esetedben ettől volt rossz:

1. nem próbáltad meg kikapcsolni, nem érted el nála, hogy rád hangolódjon, hogy ő is őrülten akarja, magyarul nem izgattad fel lelkileg - több bók, több dicséret (simogasd a haját, dicsérd milyen gyönyörű neki a haja, szeme, milyen érzéki a szája, és szépen haladj lefelé, érezze, hogy különleges számodra, nem csak megdugni akarod, hanem teljesen ráhangolódni)

2. de testileg sem tudtad levenni a lábáról, több cirógatás, ne a legérzékenyebb pontján kezd, hanem minden erogén zónát kényeztess, tetőtől talpig, majd amikor már látszik a szemében, hogy mennyire várja, akkor érkezz meg a bugyijához

3. innentől kezdve sima liba minden, ő is fog téged kényeztetni, te is fogod őt, a behatolással várj, először finom orális játékok, sok csók, nem kell kapkodni semmit. - ha nem izgatod fel, valóban fájni fog neki...

2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló olyan jól leírta hogy még én is benedvesedtem 😁


24L

2018. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ha nem elég nagy ill. vékony és semmit nem érzek belőle (kb 16/4,5 alatt) akkor elég rossz szokott lenni és totál kész vagyok az ilyenektől. Persze az se jó, ha egy átlagnál nagyobb farkú +22 centis csődör szárazon nekem esik normális előjáték nélkül, de szerencsére eddig az összes nagyméretű pasim volt annyira odaadó, hogy az előjátékkal kellően felizgatott (meg már a látványtól is a fellegekben voltam) és természetesen utána már sokkal jobb is volt velük a szex, mint bárki mással. Jelenlegi páromnak 21 centis és vastag, de már az orál során annyira felizgulok, hogy simán befogadom a méretét és rettenetesen élvezem. Exemnek 17 körül lehetett, de az pl. nem volt ilyen jó érzés. Tehát minden a partner hozzáállásán múlik.
2018. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pl attól rossz, amit itt leírtál. Nem izgattad fel eléggé, behatoltál úgy, hogy még be sem nedvesedett (amin egy kis orállal könnyen lehetett volna segíteni), tetézve azzal, hogy nem vetted észre, hogy fájdalmat okozol...stb. Mondjuk az is érdekes nekem, hogy a lány nem mondta közben, hogy fáj, várj még? De lehet tapasztaltabb partnerei voltak, és ennyire lesokkolta, hogy csak úgy szárazon megdugod. Ettől függetlenül ő is hibás ebben. Ne menjen el a kedved emiatt, de legközelebb figyelj a lányra jobban.
2018. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!