Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki volt már körülmeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki volt már körülmetélt sráccal! Nektek milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, és most vagyunk túl az elsőn... mondta már, hogy körül van metélve, de eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Aztán ma megláttam... és Úristen... olyan szép. Sokkal jobban tetszik, mint a körülmetéletlen. És azt is megfigyeltem, hogy az előző barátaimnak volt egy tipikus "szaga", de ennek nem. Természetesen tisztálkodtak, de ezt most olvastam, hogy a körülmetélteknek nem koszolódik annyira stb.

Aki volt már ilyen sráccal: nektek milyen volt? Másnak is hasonló tapasztalatai vannak?


2019. febr. 6. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak azt hiányolom, hogy nem lehet húzogatni.
2019. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Exem metélt volt.

Elsőnek meglepődtem

Hogy most hogy izgassam fel nincs mit huzigálni.

De amúgy a szex nem volt másabb

Pozitív élmény volt

2019. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettővel kalandom. Esztétikában, teljesítményben nem volt különbség. Szerettem mindkét fajtát.
2019. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal voltam ilyen sráccal és nagyon tetszett, a szex is tökéletes volt vele. Persze tudom a két dolog közt nincs összefüggés.
2019. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint számomra is szebb a metélt pénisz igaz h nincs mit huzogatni rajta de a nyál csodákra képes:)
2019. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban néz ki.
2019. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

En csak meteltekkel jarok. A nem metelt szerintem undi.

Szebb es higienikusabb a metelt.

2019. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az van aki kiváncsi szoljon
2019. febr. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne huzigald, nem WC lanc...


Be kell kapni...

2019. febr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom ezeket, mert én is metélt vagyok

25F

2019. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!